Для чого потрібна криптовалюта.

8-16-2018

Для чого потрібна криптовалюта.

Як правило, облік криптовалют децентрализирован[ 5][2]. Функціонування даних систем базується на таких технологіях як блокчейн, спрямований ациклічний граф, консенсусний реєстру (ledger) та ін[ 6]. Інформація про транзакції зазвичай не шифрується і доступна у відкритому вигляді. Для забезпечення незмінності бази ланцюжка блоків транзакцій використовуються елементи криптографії (цифровий підпис на основі системи з відкритим ключем, послідовне хешування). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі торговля криптовалютой.
Сам же автор биткойна, як і багато інших, використовував термін «електронна готівка» (англ. Іноді нова криптовалюта з’являється як відгалуження (форк) від іншої кріптовалюти за рахунок зміни параметрів, що робить їх несумісними. При цьому обидві кріптовалюти можуть мати спільну історію транзакцій до моменту поділу. Щодо економічної суті та юридичному статусі криптовалют ведуться дискусії. У різних країнах кріптовалюти розглядаються як платіжний засіб, специфічний товар, можуть мати обмеження в обігу (наприклад, заборона операцій з ними для банківських установ).
Ключовою особливістю криптовалют є відсутність будь – якого внутрішнього або зовнішнього адміністратора. Тому банки, податкові, судові та інші державні або приватні органи не можуть впливати на трансакції будь – яких учасників платіжної системи. Технологія криптовалют виходить з того, що в мережі немає довіреної сайту — того, чиї дії гарантовано правдиві та хто може підтвердити коректність чужих операцій (завдання візантійських генералів).