Підведені підсумки п’ятого етапу чемпіонату смп рскг

72

Дебютну гонку в заліку суперкарів виграла трійка пілотів на mercedes-amg gt4: антон немкін зайняв перше місце; його напарник по команді capital rt motor sharks денис ременяко-друге; третім став вадим мещеряков з rscar. У другому заїзді блищав андрій гончаров на спорткарі ktm x-bow: вперше для себе і австрійської марки він виявився швидшим за інших учасників. Однак із золотом довелося розлучитися, так як автомобіль не відповідав технічним вимогам.

У класі s1600 обидві гонки етапу виграв єгор санін на kia rio x-line (innostage ag team), причому і там, і там не обійшлося без аварій. З учасників туринг-лайта відзначилися андрій севастьянов (volkswagen polo, b-tuning yuka pro racing team) та іван чубаров (lada granta, lada sport rosneft) — обидва завоювали золото. Володимир шешенін (lada vesta, lada sport rosneft) повторив успіх єгора саніна, вигравши обидва заїзди класу супер-продакшн, причому у вечірній гонці весь подіум був окупований вітчизняними автомобілями.

Нарешті, в топовому класі туринг свою першу перемогу здобув захар слуцький (hyundai i30 n, carville racing). А іван лукашевич (hyundai i30 n, lukoil racing), який ризикнув використовувати змішаний варіант шин, а не дощовий, як інші учасники, після припинення дощу зміг наздогнати лідерів і фінішувати на другому місці.

У другому заїзді реверсивний поул і мокрий асфальт дали перевагу кирилу ладигіну (lada vesta, lada sport rosneft). За ним лінію фінішу перетнули два hyundai i30 n команди carville racing, проте захар слуцький поплатився за неакуратність на старті 10-секундним штрафом. У підсумку друге місце дісталося григорію бурлуцькому, а бронза — дмитру брагіну (audi rs3 lms, таїф моторспорт).

Наступний етап смп рскг пройде на автодромі фортеця грозна 8 і 9 жовтня, а вже 10 жовтня учасники і запрошені зірки вийдуть на старт чотиригодинного марафону akhmat race.