Радіокеровані танки. Який вибрати?

726

Радіокеровані танки – чудові іграшки не тільки для дітей, але і для батьків. Танки з «реально» стріляють гарматами і «ревом» двигунів – це щось! А подарувати дитині справжній бій між танками – незабутнє шоу!

Які бувають радіокеровані танки

Радіокеровані танки – один з найбільш затребуваних видів іграшок. Модельний ряд їх величезний. Різні модифікації «Тигрів» і «Пантер», «Абрамсы», «Челенджери», «Леопарди», «КВ», Т-34 і багато інші моделі радіокерованих бойових машин можна придбати в магазинах іграшок. Як правило, це моделі, виконані з урахуванням всіх нюансів, і зовні дуже схожі на оригінальні танки.


Якість іграшки залежить від витрачених виробником коштів, а тому, чим вона дорожча, тим більшу кількість технічних рішень реалізовано в її виробництві, тим більше сучасної апаратури встановлено. Для прикладу, розглянемо одну з моделей танків на радіоуправлінні.

Одна з копій німецького танка часів Другої світової війни “Tiger” виконана в масштабі 1:16. Це – порівняно невелика за розміром і вагою модель, довжина якої становить півметра, виконана з високим ступенем точності копіювання і схожа на оригінал. Більше схожою на справжній танк її роблять конструкторські рішення. Так, інфрачервона гармата стріляє інфрачервоним променем. При цьому «постріл» супроводжується звуковим ефектом, як і черга з кулемета. Так само справа йде з двигуном: він «гарчить», «глохне» при вимиканні, зовсім як справжній.

радиоуправляемый танк игрушка

Дана модель виконується в кількох розмальовках – сірий колір, якими ці бачили танки «тигри» на полях битв Великої Вітчизняної війни і «пісочний» камуфляж, в який були одягнені «тигри» армії Роммеля в Північній Африці. Всі деталі танка виготовлені дуже точно і схоже з оригіналом – побачите кулемети, решітки на двигуні, запасні траки, прожектори, буксирувальний трос і навіть шанцевий інструмент – лопати та інші інструменти, прикріплені до корпусу моделі.

«Тигр» витримує шість влучень з гармат схожих моделей. При попаданнях танк зупиняється, починається вібрація, а на вежі загоряються вогні, які імітують пожежа. Після останнього, шостого попадання снаряда противника лунають звуки вибуху і сирени, після чого танк завмирає на місці. Але, вже через півхвилини він знову «боєздатний». Ви чуєте звук запускающегося мотора і «Тигр» знову готовий до бою.

Уявіть незабутню картину «танкового бою», коли діти влаштовують справжню дуель між моделями німецького «Тигра» і радянського КВ! Дитині буде цікаво, а паралельно присвятіть в історію, розширивши його кругозір.