Як правильно закріпити вантаж.

3-15-2019

Як правильно закріпити вантаж.

Дотримання простих правил кріплення вантажів на піддоні допоможе уникнути збитків. У Молдові будь-який ремонт називають євроремонтом, а піддон — європіддоном. Піддони відрізняються типом деревини, розмірами і вантажопідйомністю. Виміряйте габарити вантажу і виберіть відповідний розмір. В ідеалі, коробки повністю заповнюють всю поверхню піддону. І ні в якому разі не “звисають” за краї. Інакше вантаж може впасти з піддону при перевезенні. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі грузоперевозки Черкассы.
Для нестандартних вантажів Rikipal виготовляє піддони будь-якого розміру на вимогу замовника. Порахуйте з точністю до 10% вага вантажу, який ви плануєте укласти на 1 піддон. Від цього залежить ціна піддону. Знаючи вагу вантажу, ви вибираєте потрібний піддон і не переплачуєте за надмірну міцність. Уникайте купувати піддони з тополі. Про недоліки таких піддонів читайте тут. Розмістіть будь-який вантаж, наприклад коробки, максимально щільно один до одного. Якщо між ними залишається порожній простір, то тряска неминуче зашкодить вантаж.
Краї коробок часто мнуться і рвуться в процесі перевезення. Щоб замовник отримав коробки в ідеальному стані, встановіть по краях коробок картонні кутники. Врахуйте, картонні кутники не можна зберігати в холодильнику не більше місяця. Вони набирають вологу і втрачають міцність. Для експортерів фруктів Rikipal поставляє багаторазові куточки з пластику. Після установки куточків, обмотайте вантаж стретч – плівкою. Стретч плівка може розтягнутися під час перевезення.