Як створити блог

11-23-2018

Как создать блог
На другому кроці необхідно назвати блог. Власне назва блогу — це те, що завжди буде відображатися у вашому блозі. Тому назва повинна бути точним, коротким і ємним за змістом. Можна назвати блог “Блог вчителя географії”, а можна “Гео Графиня”, і те і інше буде правильним, а ступінь творчості у виборі назви визначте ви самі.
Також хочемо вам порекомендувати https://angoliatko.com/finansovye-resursy/
Вам також належить придумати і задати унікальний адресу блогу в спеціальному полі. Ця адреса складається тільки з латинських букв і цифр. Перевірте доступність адреси. Отриманий в результаті адресу і буде вашим особистим унікальною адресою блогу. Саме це назва вашого блогу з налаштованої посиланням (адресою) необхідно помістити в таблицю просування семінару.
Бажано, в першому повідомленні розповісти про те, для чого створюється ваш блог, кого ви запрошуєте до спілкування. Текстовий редактор містить невелику панель з інструментами, з допомогою яких ви можете задати різні шрифти, змінити шрифт, колір тексту (але не поспішайте це робити, так як обраний вами дизайн багато в чому сам подбає про єдність стилю). Також у вашому розпорядженні інструменти для налаштування посилань, виконання вирівнювання тексту, налаштування списків і таблиць. Звичайно ж можна і малюнки, фотографії вставляти.
Третє — у верхньому синьому меню є корисна посилання “Нове повідомлення”. Начебто назва ясна і визначає подальші дії. Однак, як раз останні доробки в Blogger призвели до зникнення ще однієї зрозумілою посилання “Налаштування”, тому всі дії пов’язані з цим важливим моментом роботи блогу доведеться робити, переходячи по посиланню “Нове повідомлення”. Ось так витіювато поки, але будемо сподіватися, що розробники виправлять посилання.
Ще одне спостереження з практики. Якщо у вашому браузері встановлений великий шрифт, то права частина цього синього верхнього меню може бути вам недоступна. Якщо вами таке помічено, то необхідно зробити наступне: утримуйте в натиснутому стані кнопку Ctrl, обертайте коліщатко мишки, зменшіть розміри відображається у вікні браузера. Після цих нехитрих дій, меню буде вам доступно.
Напевно, не раз вас, колеги, “діставав” введення незрозумілих кодів, які вам пропонують запровадити при реєстрації на якихось ресурсах. Так, це викликає роздратування, але це і гарант безпеки нашого контенту від спаму. Як показує практика, для освітніх блогів ця міра (обов’язковий введення кодів) може бути спрощена. Тому наступним кроком нам необхідно встановити настройки для введення коментарів.