Як вибрати бризковики

8-30-2021

Бризковики-це важлива деталь автомобіля, призначена для того, щоб затримувати бризки води і снігу, а також дрібні частинки щебеню, що вилітають з-під коліс. Бризковики можуть бути виконані з таких сучасних матеріалів, як гума або пластик, які використовуються як окремо, так і в поєднанні. Хочемо порекомендувати вибрати найкращі бризговики на сайті avtoshara.kiev.ua , тут найкращі варіанти .

Що таке бризковики?

Бризковик, або так званий фартух колісної арки, являє собою деталь автомобіля або іншого виду транспорту, як правило, виконану з пластика або з гуми, призначену для запобігання вильоту з-під коліс бризок води, снігу, частинок щебінки. Зазвичай бризковики прикріплюють до задньої частини крила автомобіля. Також рекомендуємо на сайті автошара брызговики купити по доступній ціні .

Сьогодні на ринку існують оригінальні та універсальні бризковики. Всі вони представлені в інтернет-магазині avtoall у великій кількості. Ціна оригінальних бризковиків, призначених для конкретної марки автомобіля, трохи вище, ніж вартість універсальних бризковиків. Універсальні бризковики підійдуть до будь-якій машині, якщо правильно підігнати їх розмір.

Бризковики-зовсім не дрібничка, як може здатися на перший погляд. Ці нехитрі аксесуари володіють великим переліком корисних властивостей. На сьогоднішній день на ринку представлений широкий асортимент бризковиків від різних виробників, тому кожен автолюбитель зможе підібрати підходящий варіант. Щоб придбати якісні бризковики, які прослужать протягом довгого часу, слід скористатися простими порадами.

Всі бризковики, представлені на ринку на сьогоднішній день, поділяються на кілька категорій, в залежності від дизайну і якості. Для виробництва бризковиків використовуються такі матеріали, як гума, пластик або силікон.

1. Найпростішим і недорогим варіантом можна вважати гумові бризковики, що відрізняються надійністю і невисокою ціною. Такі бризковики мають кілька недоліків, які слід обов’язково враховувати. Справа в тому, що в холодну погоду бризковики, виконані з гуми, замерзають, стають крихкими. Тому при найменшому ударі або поштовху такий бризковик може зламатися. Гумовий бризковик іноді навіть не витримує тиску снігу, приходячи в непридатність. Варто зауважити, що деякі водії не вибирають бризковики з гуми ще й тому, що вони мають не зовсім привабливий дизайн, який підходить не під кожну марку машини.

Щоб поліпшити якість гуми, багато виробників додають силікон. Таким чином, підвищується стійкість матеріалу до морозу, відповідно, і ціна бризковиків також зростає.

Якщо ви категорично не приймаєте гуму, зверніть увагу на пластик. Пластикові бризковики мають прийнятну ціну і відрізняються стійкістю до холоду. Дизайн пластикових бризковиків дозволяє підібрати модель, яка не тільки ідеально підійде до екстер’єру автомобіля, але і навіть буде гармоніювати з кольором кузова. Найголовнішим недоліком пластикових бризковиків є їх низька міцність. Вони погано протистоять ударам і поштовхам, на бездоріжжі нерідко розлітаючись вщент, тому підходять для експлуатації тільки в міських умовах.

Щоб знайти вихід з положення, були придумані гумово-пластикові бризковики, які поєднують в собі всі можливі переваги, при цьому практично позбавлені явних недоліків. Бризковики, які виробляються з гуми з додаванням пластику, стійкі до механічних пошкоджень, тому не бояться їзди по бездоріжжю. Крім цього, гумово-пластикові бризковики відмінно протистоять зниженим температурам, не втрачаючи своїх експлуатаційних характеристик на холоді. Такі бризковики мають привабливий дизайн і можуть бути виконані в різних кольорах.

Установка бризковиків

Після придбання відповідного комплекту бризковиків слід перейти безпосередньо до їх установки, яку нескладно зробити самостійно, маючи мінімальний набір інструментів, присутніх в гаражі у кожного автомобіліста. Щоб встановити бризковики, потрібно torx 20, молоток, шило, ключ на 10, а також домкрат, за допомогою якого можна підняти автомобіль і зняти колесо, щоб надійно закріпити бризковики на підкрилках.