Як вибрати напівпричіпну техніку

7-13-2018


Напівпричепи – тип автотехніки, який використовується транспортними компаніями для транспортування і перевезення різних вантажів. Даний вид причіпної техніки має свою особливість: передня частина корпусу спирається на тягач, при цьому состыковываясь з ним за допомогою зчіпного механізму. Завдяки переміщенню певної частини ваги перевезеного вантажу на тягач, маса вантажу може бути збільшена. Це дозволяє скоротити кількість рейсів, необхідних для перевезення певної маси з місця на місце і значно заощадити. Хочу запропонувати кращу техніку автотехніку від «УкрЕвроМАЗ» по кращій ціні.
На що потрібно дивитися при придбанні напівпричіпної техніки
На жаль, останнім часом поширені випадки невдалих придбань напівпричіпної техніки без будь-яких гарантій. Якщо ви вирішили купити напівпричіп, щоб уникнути неприємних наслідків, слід не забувати про наступні технічні характеристики:

вантажопідйомність;
вага;
матеріали для виготовлення листів;
якість фарбування;
ґрунтовка рами, а також належне состыкование головних елементів;
якість і надійність зварних швів.
Застосування напівпричіпної техніки
Останнім часом, напівпричіпна техніка використовується у всіх промислових і непромислових галузях, включаючи сільське господарство та ремонтно-будівельні роботи. Насамперед, напівпричіпна техніка дозволяє легко і без суттєвих проблем вирішити всі транспортувальні завдання. Завдяки напівпричепів, при перевезенні вантажів можна істотно заощадити фінанси і час.

На зовнішньому ринку найбільш популярні наступні види напівпричіпної техніки:

зерновози – знаходять застосування на хлібозаводах, хлібокомбінатах, в сільському господарстві і на заводах по переробці круп;
бензовози – допомагають при перевезенні всіх видів палива, сировини, а також при транспортуванні мастильних матеріалів;
цементовози – спрощують транспортування будівельних сумішей і всіляких вантажів, що стосуються будівельних об’єктів.
Гидрофикация тягачів
Купівля напівпричіпної техніки дозволяє полегшити завдання перевезення вантажів будь-якого виду і напрямку, а також вважається вигідним вкладенням коштів, які окупляться в дуже короткі терміни. А при необхідності, ви можете розширити можливості напівпричіпної техніки з допомогою гідрофікації тягачів.

Саме поняття гидрофикация тягачів означає установку гідроприводу на тягач, яке дозволяє використовувати засіб переміщення у складі спеціального автотранспорту. Після гідрофікації, яка абсолютно не залежить від типу транспортованого вантажу або сезонності виконуваних перевезень, тягач може транспортувати не тільки невелику напівпричіпну техніку, але і самоскидний напівпричіп або напівпричіп трал, цистерну.

Відмінності напівпричепів американського і європейського типу
Головною характеристикою американських напівпричепів є відсутність відповідних норм. Це може призвести до небезпечних наслідків, в тому числі до потрапляння легкового автомобіля під фуру. На відміну від американських, напівпричепи європейського типу завжди обладнані відбійниками, що відповідає всім нормам безпеки. Також рефрижераторні напівпричепи європейського типу майже ніколи не робляться низькорамними, на відміну від напівпричепів американського типу, які за допомогою цього дозволяють збільшити обсяг. Ще однією відмінністю напівпричепів європейського і американського типу вважаються різні способи тентования техніки.

Ремонт несправностей напівпричепів
Як визначити перші ознаки виникнення несправностей у роботі напівпричепа:

проблеми в роботі гальмівної системи напівпричепа;
сторонні звуки та скрипи в осі під час швидкої їзди або при поворотах;
односторонній відведення напівпричіпної техніки;
помітно відчутні коливання напівпричепа при їзді.
Якісний ремонт напівпричіпної техніки можна замовити на сайті. В ремонт входить діагностика техніки, узгодження систем напівпричепа і тягача, а також діагностика і регулювання електроблоків гальмівної системи.