Як вибрати засіб для перевезення больних

11-24-2018

Как выбрать средство для перевозки больних
Кожен реанімобіль володіє всім необхідним сучасним обладнанням для надання своєчасної та кваліфікованої допомоги пацієнтам з різними патологіями. Ми беремося за транспортування хворих з ішемічною хворобою серця, наслідків гострого порушення мозкового кровообігу, гострого коронального синдрому, а так само з патологіями опорно-рухової системи, наслідків різних травм і т. д.
Також хочемо вам порекомендувати https://helptaxi.com.ua/
При оформленні виклику необхідно повідомити диспетчеру ПІБ пацієнта, діагноз, адреса місця взяття та адресу місця призначення, номер телефону пацієнта або родичів, вага пацієнта. При необхідності, диспетчер може запитати додаткову інформацію (номер телефону лікаря, наявність домовленості про прийняття пацієнта в іншому лікувальному закладі і т. д.
Перевезення лежачих хворих за допомогою санітарної авіації має ряд очевидних плюсів, у вигляді максимальної економії часу та медичного супроводу пацієнта. Однак, авіаперевезення має досить великий список абсолютних і відносних протипоказань, який може визначатися лікарем у кожному окремому випадку. Варто так само відзначити, що вартість авіаперевезення хворих дуже і дуже висока, тому недоступна для більшості пересічних пацієнтів.
Перевезення на залізничному транспорті можлива, за умови наявності місць у спеціалізованому вагоні для інвалідів. В іншому випадку, саме навантаження хворого у вагон може стати великою проблемою через вузьких проходів між купе, і неможливістю внести носилки. До того ж, залізничні маршрути нашої країни не включають в себе всіх населених пунктів, а це означає, що, швидше за все, доведеться їхати з пересадками, що стане додатковим стресом для лежачого пацієнта. І найголовніше, у рамках залізничної перевезення відсутнє необхідне обладнання для надання своєчасної та кваліфікованої допомоги, навіть за наявності медичного супроводу. Варто врахувати, що таке перевезення також обійдеться досить дорого, оскільки необхідно оплачувати проїзд лежачого хворого, так і проїзд супроводжуючого медичного працівника.