Hoe u het laadvermogen van een voertuig kunt berekenen zonder giswerk

9

We zijn er allemaal geweest. Ik probeerde een berg boodschappentassen te dragen, maar ik zag melk exploderen op het trottoir en appels verpletterd worden. Of misschien probeer je voldoende boeken en dozen in je sedan te stoppen en voelt het als een mislukt spelletje Tetris. Mijn handen worden moe. Mijn rug doet pijn. De reis naar huis was meer een test van uithoudingsvermogen dan de reis naar het werk.

Auto’s, vrachtwagens en SUV’s worden met dezelfde fysieke uitdagingen geconfronteerd. Dit zijn geen magische vrachtruimen. Als u de grenzen overschrijdt, worden de motor, de transmissie, de ophanging en de remmen belast. Het gaat er niet alleen om of het voertuig de lading kan ‘verplaatsen’. Het hangt allemaal af van de vraag of u veilig kunt stoppen.

Het negeren van de belastingslimieten kan van een eenvoudige taak een gevaarlijke taak maken. aan jou. Voor passagiers. Voor alle anderen onderweg.

Dus wat is laadvermogen? Het wordt niet zomaar in de kofferbak gegooid. Payload is het totale gewicht van alles in het voertuig. Dit omvat vracht, brandstof en passagiers. Als u vergeet het aantal personen in uw auto te berekenen, overschat u de passagierscapaciteit al.

Het exacte laadvermogen van uw voertuig kennen kan het verschil betekenen tussen een veilige rit en pech. Het laat zien hoeveel u daadwerkelijk kunt opslaan. Hierop staat hoeveel ritten je moet maken. Behandel uw SUV niet als een goederentrein.

Laten we eens nader bekijken hoe dit getal wordt berekend, zodat u kunt stoppen met raden en met vertrouwen kunt beginnen met downloaden.

Wiskunde achter de magie

Je zou kunnen denken dat het laadvermogen slechts een getal is op een sticker op het deurkozijn. dit is. Dit getal is echter het resultaat van aftrekking. Om het laadvermogen te controleren, moet u het verschil weten tussen het ontwerpvermogen van het voertuig en het huidige gewicht.

Alle voertuigen hebben een GVWR (Gross Vehicle Weight Rating). Dit is het maximale totale gewicht dat het voertuig kan vervoeren, inclusief het voertuig zelf, de passagiers, de vracht en de brandstof. Dit is een ernstige beperking. Als dit wordt overschreden, bestaat er gevaar voor structurele schade en uitval van de remmen.

Om de beschikbare payload te verkrijgen:

  1. Zoek de GVWR. Zoek naar het geel-witte informatieplaatje over de banden en de lading op het deurframe aan de bestuurderszijde.
  2. Zoek het gewicht van het voertuig. Dit is het gewicht van het voertuig met alle standaarduitrusting, een volle tank brandstof en geen passagiers of bagage. Je kunt het vinden in de gebruikershandleiding of online.
  3. Trek het voertuiggewicht af van het bruto voertuiggewicht.

Hierdoor wordt het maximale draagvermogen bepaald.

“Het laadvermogen omvat alles wat in de auto zit: bestuurder, kinderen, hond en alles wat je naar de garage vervoert.”

Maar er is een probleem. Het gewicht van het voertuig dat in de handleiding wordt vermeld, is meestal een basislijn. Dit aantal kan variëren als gevolg van accessoires, aftermarket-onderdelen en regionale verschillen. Om de meest nauwkeurige cijfers te krijgen, moet u uw voertuig wegen.

Wie telt als gewicht?

并认为一切都很好。 他们忘记了人类是沉重的。

150 tot 200 stuks 1.0

Wiskunde wordt heel gemakkelijk als je de cijfers eenmaal begrijpt. U hebt het bruto leeggewicht (GVWR) en het leeggewicht nodig. Trek het één uit het ander. Als gevolg hiervan kunt u hem nu praktisch op de achterbank gooien zonder de wetten van de natuurkunde of de ophanging van het voertuig te overtreden.

GVWR is geen voorstel. Dit is de absolute bovengrens die door de fabrikant is vastgesteld. Het omvat alles: staal, glas, vloeistoffen (olie, koelvloeistof, volle tanks met benzine), alle passagiers, alle zakken hondenvoer. Dit nummer vindt u op een sticker op het deurframe aan de bestuurderszijde of in de gebruikershandleiding.

Het gewicht van het voertuig is het basisgewicht. Dit is het gewicht van de auto wanneer deze leeg en rijklaar is. Brandstof is vol. Geen mensen. Geen lading.

Berekening

“”
GVWR – Leeggewicht = Laadvermogen
“”

Rijd in een gewone middelgrote vrachtwagen. Laten we zeggen dat de GVWR op 6.500 lbs staat. Het leeggewicht? Waarschijnlijk 5.200 pond.

6500 min 5200 is gelijk aan 1.300 pond.

1.300 pond is een moeilijke limiet. Dat lijkt veel. Dat is het niet. Die 1.300 pond zou moeten passen bij jou, de bijrijder, een paar honderd pond in je gereedschapskist, je vrachtwagenpet en wat je nog meer bij je hebt. Voer de berekeningen uit voordat u laadt.

Waarom vrachtwagencapaciteit belangrijker is dan SUV-capaciteit

Mensen denken dat SUV’s en vrachtwagens uitwisselbaar zijn. Dat zijn ze niet. Dit verschil verandert de berekening van het daadwerkelijk bruikbare gewicht.

SUV’s worden op een autoplatform gebouwd. Ze geven prioriteit aan comfort en passagiersruimte. Hoewel ze doorgaans een hoog laadvermogen hebben voor hun formaat, hebben ze een lage GVWR omdat ze niet zijn ontworpen om zware lasten te slepen of dichte industriële materialen te vervoeren. Het berekenen van het draagvermogen van uw SUV is eenvoudig bij het vervoeren van ski’s en kampeerspullen. Jij past in de uitrusting. Jij gaat.

Vrachtwagens zijn anders. Zij zijn de werkpaarden. Omdat het frame, de ophanging en de laadvloer zijn ontworpen met het oog op sterkte in plaats van lichtheid, zijn de ladingen van pick-up trucks vaak krapper dan je zou verwachten. Naarmate de structuur van de truck zelf (het gewicht van het voertuig) toeneemt, blijft er minder ruimte over voor het laden van vracht. Hoewel grote dieselpickups een hogere GVWR hebben, kan hun werkelijke laadvermogen lager zijn dan dat van kleinere en lichtere voertuigen vanwege het aanzienlijk grotere gewicht.

Dit is waar mensen zich verbranden. Ze zien de classificatie “Klasse 1” op de deursticker en gaan ervan uit dat deze twee ton grind kan vervoeren. Dat kun je niet doen. De schorsing zal een dieptepunt bereiken. De remmen werken niet meer. Het kader is vervormd.

Waar vind je de cijfers

Je hoeft niet te raden. De fabrikant heeft het zware werk voor ons gedaan.

  1. Deurframesticker: Zoek de gele of witte sticker op de B-stijl aan bestuurderszijde. VIN, bandenspanning, GVWR en GAWR (Gross Axle Weight Rating) worden vermeld.
  2. Gebruikershandleiding: Meestal te vinden in het gedeelte Specificaties.
  3. Online databases: Websites zoals Edmunds, Kelley Blue Book of fabrikantspecifieke configurators vermelden deze informatie.

De lading in een vrachtwagen is heel wat anders dan wat u in een sedan of SUV vervoert. Er past geen stuk multiplex in een compacte hatchback. Omgekeerd is een heavy-duty rig overdreven voor een paar zakken hondenvoer.

Vrachtwagens kunnen over het algemeen zwaardere ladingen vervoeren. In de VS hangt de classificatie af van de Gross Vehicle Weight Rating (GVWR). De overheid verdeelt deze in acht specifieke klassen op basis van het maximale gewicht.

Gewichtsklasse GVWR
Klasse 1 6.000 pond (2.722 kg)
Klasse 2 10.000 pond (4.536 kg)
Klasse 3 14.000 pond (6.350 kg)
Klasse 4 16.000 pond (7.258 kg)
Klasse 5 19.500 pond (8.845 kg)
Klasse 6 26.000 pond (11.793 kg)
Klasse 7 33.000 pond (14.969 kg)
Klasse 8 Boven 33.000 pond

Het Department of Transportation groepeert deze in bredere emmers. Klassen 1 en 2 zijn licht. De klassen 3 tot en met 5 zijn middelzwaar. Klasse 6 en hoger zijn zwaar uitgevoerd. Als u de plek van uw truck in deze hiërarchie kent, kunt u erachter komen hoeveel extra gewicht u veilig kunt vervoeren zonder de ophanging kapot te maken of de regelgeving te overtreden.

Autolading

Hoe zit het met de rest van de vloot? Auto’s en SUV’s hebben hun eigen laadvermogenlimieten, maar ze opereren op veel kleinere schaal. Dezelfde principes zijn van toepassing.

Het autoraadsel

Chauffeurs beschouwen de lading zelden als een serieuze logistieke hindernis. Een gezin dat aan het inladen is voor een reis door het hele land, maakt geen berekeningen of de minivan wel de benodigde capaciteit heeft voor de kinderen, de bagage en de koelbox. Dat komt omdat personenauto’s over het algemeen een veel lager laadvermogen hebben dan vrachtwagens. Zeker, sommige items zijn zwaar. Maar alles wat zwaar genoeg is om het laadvermogen van een auto daadwerkelijk te overschrijden, past meestal toch niet in de cabine of kofferbak. Je wordt fysiek beperkt door de ruimte voordat je het gewichtsplafond bereikt.

Toch is het negeren van de lading een vergissing als u een vlotte, veilige reis wilt. Het meest voorkomende verzuim? Vergeten dat mensen als vracht tellen. Fabrikanten vermelden niet alleen het gewicht van het voertuig; ze wijzen een specifiek gewichtsbudget toe aan de inzittenden. De industriestandaard is 150 pond (68 kilogram) per zitpositie.

Dit verandert de manier waarop je naar een lege auto kijkt. Als uw achterbank is ontworpen voor drie passagiers, maar momenteel geen plaats biedt aan drie passagiers, heeft u niet drie mensen ‘vrijgemaakt’. U heeft 204 kilogram aan laadvermogen vrijgemaakt. Dat is de exacte hoeveelheid uitrusting, brandstof en accessoires die u kunt laden voordat de ophanging inzakt, de remmen het moeilijk krijgen of het rijgedrag verslechtert. Behandel elke lege stoel als een slot van 150 pond dat wacht om gevuld te worden.

SUV-laadvermogen

SUV’s opereren op een andere schaal. Ze zijn gebouwd om meer massa te vervoeren, wat betekent dat hun laadvermogen aanzienlijk hoger is. Maar hogere limieten betekenen niet dat je alles zonder consequenties achterin kunt gooien. Als we kijken naar hoe het laadvermogen werkt voor deze grotere voertuigen, blijven de principes hetzelfde, zelfs als de cijfers veranderen.

De meeste chauffeurs beschouwen een sportwerktruck als een compromis van een hybride voertuig. U krijgt het transportvermogen van een pick-up zonder dat dit ten koste gaat van het interieurcomfort van een sedan. Maar de realiteit van de SUV-laadcapaciteit ligt ergens in het midden. Deze voertuigen kunnen meer vracht vervoeren dan gewone auto’s, maar ze hebben niet de brute kracht van een werkvrachtwagen.

De flexibiliteit van opslag valt niet te ontkennen. Door de achterbank naar voren te klappen ontstaat een ruime, platte kofferbak. Perfect voor grote, zware spullen die niet op een hatchback passen. De natuurkunde heeft echter zijn grenzen. SUV’s hebben daken. Je kunt producten niet oneindig stapelen.

Bovendien kan het overladen van uw SUV een ramp veroorzaken. Het is gevaarlijk om deze voertuigen als onoverwinnelijke vervoerders te beschouwen. Door hun hoge zwaartepunt zijn ze gevoelig voor kantelen, vooral als de gewichtsverdeling naar boven verschuift. Een overbeladen SUV is niet alleen moeilijk te stoppen; het kan omslaan.

Ook fabrikanten merken dit op. De bezorgdheid van de consument heeft geleid tot het wijdverbreide gebruik van elektronische stabiliteitscontrolesystemen. Regelgeving is niet ver weg. Sinds september 2004 eist de National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) dat voertuigen met een bruto voertuiggewicht (GVWR) van minder dan 10.000 pond (10.000 pond) banden- en beladingsinformatielabels op de deurkozijnen moeten aanbrengen. Deze sticker geeft het gecombineerde gewicht van passagiers en vracht aan. Het negeren ervan is niet alleen maar nalatigheid. Volgens de veiligheidsnormen is dit illegaal.

Maar wat als u meer moet bewegen? Kun je het systeem bedriegen?

Kunt u de laadcapaciteit van mijn SUV vergroten?

Het korte antwoord is “nee”. Het simpelweg installeren van een sterkere ophanging of het vervangen van banden kan het draagvermogen van een voertuig niet legaal of veilig vergroten tot boven de limieten van de fabrikant. GVWR is een harde limiet. Het wordt berekend door het leeggewicht van het voertuig af te trekken van het maximaal toegestane gewicht.

Veel enthousiastelingen kijken naar aftermarket-upgrades om deze beperking te omzeilen. Er kan een liftkit, robuuste schokdempers of verbeterde veren worden gemonteerd. Deze veranderingen kunnen het rijcomfort en de offroad-prestaties verbeteren, maar verhogen het laadvermogen niet. In feite vermindert het toegenomen gewicht van de ophangingscomponenten het beschikbare laadvermogen enigszins.

Misschien heb je wel eens gehoord van mensen die meer bij zich hebben dan op het etiket staat. Zij hebben het gedaan. Sommige mensen kwamen er een tijdje mee weg. De structurele integriteit van het frame, het remvermogen van de rotor en de remweg van de banden zijn echter ontworpen voor een bepaalde maximale belasting. Als u deze limiet overschrijdt, vervalt uw garantie en brengt u uw veiligheid in gevaar.

Als u vaak meer goederen moet vervoeren dan de nominale capaciteit van uw SUV, ligt de oplossing niet in aanpassingen. Dit is een ander voertuig. Hiervoor wordt een pick-up of een bestelwagen met laadpakket gemaakt. SUV’s zijn ontworpen voor veelzijdigheid, niet voor brute kracht.

Schade aan de ophanging en remsporen komen vaak voor als je als een werkpaard probeert te presteren. Beperkingen zijn er met een reden. Het zijn geen suggesties. Dit zijn de grenzen tussen veilig transport en ongelukken op de snelweg.

Controleer dus het deurkozijn. Weeg je uitrusting. Een deel laat je thuis. Het is niet de meest opwindende manier van rijden, maar het houdt je wel op de weg.

Kunt u de payloadlimiet negeren?

Het is geweldig om te weten wat het laadvermogen van uw voertuig is, maar wat als u nog meer wilt vervoeren? Is dat mogelijk? Wat als u een vrachtwagen ziet die u echt wilt hebben, maar het laadvermogen is niet voldoende?

Vrachtwagenfabrikanten bieden vrijwel altijd optionele trekpakketten voor hun voertuigen aan. Wat er in deze pakketten zit, kan van bedrijf tot bedrijf verschillen, maar doorgaans verbeteren ze de prestaties van het trekvoertuig en bevatten ze extra gereedschap om beter te kunnen slepen. Een vrachtwagen met een trekpakket kan bijvoorbeeld worden geleverd met een kabelboom voor een aanhanger, een robuuste trekhaak en veiligheidskettingen. De fabrikant zou ook een grotere motor, sterkere remmen en een beter koelsysteem kunnen installeren voor algehele betere prestaties.

Vergeet niet dat het overbeladen van een voertuig met te veel laadvermogen een gevaarlijke situatie is, een situatie die u, uw passagiers en andere bestuurders schade kan berokkenen. Als een politieagent u aan de kant houdt en vaststelt dat uw voertuig overbeladen is, is het mogelijk dat u een bekeuring krijgt voor het onveilig laden van een voertuig – iets waar niemand ooit van geniet.

Lijst met ladingen

Afhankelijk van het merk en modeljaar van uw auto of vrachtwagen, kunt u het laadvermogen van uw voertuig mogelijk in de volgende tabel vinden.
Blader op merk
-Acura

-Audi

  • BMW

  • Buick

  • Cadillac

-Chevrolet

  • Chrysler

  • Ontwijk

  • Ford

  • GMC

  • Honda

  • HUMMER

-Hyundai

-Infiniti

  • Isuzu

-Jaguar

-Jeep

  • Kia

  • Landrover

-Lexus

-Lincoln

  • Mazda

-Mercedes-Benz

  • Mercurius

-MINI

  • Mitsubishi

-Nissan

  • Pontiac

-Porsche

  • Saab

  • Saturnus

  • Telg

  • slim

  • Subaru

  • Suzuki

-Toyota

-Volkswagen

-Volvo

Acura-lading

Jaar Model Maximaal laadvermogen (lbs)
2006 MDX –
RL –
RSX –
TL –
TSX –
2007 MDX 1158
RL –
RDX 870
TL –
TSX 850
2008 MDX 1158
RL –
RSX 870
TL –
TSX 850
2009 MDX 1158
RL –
RSX 870
TSX 850

Meer Acura-specificaties:
– Acura GVWR
– Acura GAWR
– Acura GCWR
– Acura vrachtdraagvermogen
– Acura rijklaar gewicht
– Acura-trekvermogen

Audi Payload

Jaar Model Maximaal laadvermogen (lbs)
2006 A3 –
A4 –
A6 –
A8 1213
S4 –
TT 728
2007 A3 –
A4 –
A6 –
A8 –
Q7 –
RS4 –
S4 –
S6 –
S8 1213
2008 A3 –
A4 –
A5 –
A6 –
A8 –
Q7 –
R8 –
RS4 –
S4 –
S5 –
S6 –
S8 –
TT –
2009 A3 –
A4 –
A5 –
A8 –
Q7 –
R8 –
S4 –
S5 –
S8 –
TT –

Meer Audi-specificaties:
– Audi GVWR
-Audi GAWR
– Audi GCWR
– Audi laadvermogen
– Audi leeggewicht
– Audi-trekvermogen

BMW-lading

Jaar Model Maximaal laadvermogen (lbs)
2006 325 1058
330 1058
525 1102
530 1102
550 1102
650 838
750 1058
760 –
M3 –
M5 1058
M6 941
X3 1025
X5 –
Z4 551
Z4M 584
2007 328 926
335 1058
525 1102
530 1102
550 1102
650 838
750 1058
760 1058
Alpina B7 –
M5 –
M6 –
X3 –
X5 1113
Z4 551
Z4M 584
2008 128 882
135 882
328 926
335 1058
528 1102

Meer informatie Hoe werkt het? これらはポンド単位の最大積載量です。 グラフに「-」が表示されている場合、そのモデルの特定のペイロード データはその年のリストにありません。 Er zijn geen producten gevonden die aan je zoekcriteria voldoen.

Chevrolet-model uit 2006

Het beste van alles zijn de HD-pickups. De Silverado 3500 HD kan tot 2.000 kg aan. Zelfs de Silverado 2500 HD woog 3.606 pond. De lichtgewicht Silverado 1500 weegt 1.913 kg. Het gewicht van de hybrideversie is aanzienlijk gedaald tot 1.162 pond. Waarom de klap? Batterijen zijn zwaar.

Lichte vrachtwagens vertellen een ander verhaal. Colorado beheerde 1.532 pond. De Avalanche 1500 weegt 1387 pond, terwijl de 2500-versie maar liefst 2072 pond weegt. De Suburban 2500 weegt 2.828 kg. De Tahoe is lichtgewicht met een gewicht van 1522 pond. Express De capaciteit van de vrachtwagen is 2.306 lbs. HHR weegt 900 pond. De TrailBlazer EXT heeft een draagvermogen van 1.429 lbs. De standaard TrailBlazer weegt 1.194 kg.

Chevrolet-model uit 2007

De Silverado 1500 Classic handhaafde de hoge lat van 1.913 pond. De nieuwe Silverado 1500 weegt 1.658 kg. De 2500 HD weegt 3.458 kg. De 3500 Classic weegt nog steeds 5.169 pond.

De Tahoe voegt eigenlijk iets meer capaciteit toe tot 1.835 lbs. Het gewicht van de Suburban 1500 daalt naar 1.593 lbs. Het gewicht van de Suburban 2500 daalt naar 2.561 lbs. De Colorado weegt 1.316 pond. AVALANCHE 1500 Tot 1.258 lbs. Express bleef stabiel op 2.306 lbs. Zowel HHR als HHR Panel hebben een maximumlimiet van 900 lbs. De TrailBlazer weegt 1.194 kg.

Chevrolet-model uit 2008

De Silverado 1500 daalt lichtjes naar 1.652 lbs. De Silverado 2500 HD weegt 3.458 kg, hetzelfde als vorig jaar. Silverado 3500 HD Gewicht stijgt naar 3.621 lbs.

De Tahoe en Suburban 1500 wegen respectievelijk 1.593 pond en 1.835 pond. De Suburban 2500 weegt nog steeds 2.561 pond. Express Wagon is ongewijzigd en kan 2.306 lbs vervoeren. De Colorado weegt nog steeds 1.316 pond. De Tahoe Hybrid heeft een vermeld gewicht van 1.830 lbs. De TrailBlazer heeft een draagvermogen van 1.194 lbs. HHR Het modelgewicht blijft 900 lbs.

Chevrolet-model uit 2009

De Express -selectie is uitgebreid. De Express 1500 weegt 2.306 kg. De Express 2500 springt naar 3.262 lbs. De Express 3500 weegt 4.147 kg.

Silverado 1500 gewicht blijft op 1.652 lbs. De 2500 HD weegt 3.480 kg. De 3500 HD gaat tot 3.873 lbs. Colorado Tot 1.250 pond. De Avalanche 1500 weegt 1333 kg. De Suburban -modellen (1500 en 2500) wegen 1.593 pond en 2.561 pond. De Tahoe en Tahoe Hybrid wegen respectievelijk 1.830 pond en 1.835 pond. TrailBlazer -gewicht blijft 1.194 lbs. HHR Het modelgewicht blijft 900 lbs.

Gerelateerde Chevrolet-statistieken

  • Chevrolet GVWR
    -Chevrolet GAWR
    -Chevrolet GCWR
  • Chevrolet-laadcapaciteit
  • Chevrolet-voertuiggewicht
    -Het trekvermogen van Chevrolet

Uitsplitsing laadvermogen Chrysler

Gedurende deze periode promootte Chrysler geen zwaar transport. Niet vereist op de meeste sedans. Als u uw uitrusting echter wilt slepen of vervoeren, heeft u een geschikte bestelwagen of SUV nodig.

Chrysler-model uit 2006

Er wordt geen specifieke informatie over het laadvermogen vermeld voor 300, 300C, Crossfire, Pacifica, PT Cruiser, Sebring of Town & Country. U moet deze specifieke uitrustingsniveaus of configuraties controleren.

Chrysler-model uit 2007

PT Cruiser Laad 1.907 lbs Stad en land Minivan kan tot 1.200 lbs dragen. De Pacifica weegt 889 pond. De Aspen SUV weegt 1600 kg. 300, 300C, Crossfire, Sebring nummers zijn nog niet vermeld.

Chrysler-model uit 2008

De PT Cruiser weegt 889 lbs. Het gewicht van de Pacifica is gedaald tot 300 kg. Stad en land gewicht blijft op 1.200 lbs. Aspen weegt 1600 kg. De anderen (300, 300C, Crossfire, Sebring ) hebben geen gegevens.

Chrysler-modellen uit 2009

De Aspen weegt nog steeds 1.600 pond. De Aspen Hybrid weegt tot 1500 kg. PT Cruiser, Sebring, 300, 300C staan ​​niet vermeld voor laadvermogen. Stad en land Er worden hier ook geen specifieke nummers vermeld.

Gerelateerde Chrysler-statistieken

  • Chrysler GVWR
  • Chrysler GAWR
  • Chrysler GCWR
  • Chrysler-laadcapaciteit
  • Chrysler-voertuiggewicht
  • Chrysler-trekvermogen

容量の内訳

Ram line-up en meer Ram line-up 残り? それらは運転用です。

Dodge-model uit 2006

De Ram 3500 is koning en kan 4.660 pond vervoeren. De Sprinter Wagon 2500 weegt 4.824 kg. De Ram 2500 weegt 3020 lbs. De Sprinter Van 2500 en 3500 dragen beide 3.950 lbs.

Lichte vrachtwagens zijn zwaar. De Ram 1500 weegt 1750 kg. Zowel de Dakota als de Durango kunnen 1.750 pond vervoeren. De Caravan kan tot 1700 kg wegen. De Caravan weegt 1.682 kg. De Charger en Magnum wegen 1.270 kg. Stratus en Viper hebben geen gegevens.

Dodge-model uit 2007

De Ram 3500 gaat tot 4.780 lbs. De Ram 2500 weegt 3130 lbs. De Ram 1500 blijft op 1.750 lbs.

Het gewicht van de Sprinter Van 3500 springt naar 4.350 lbs. De Sprinter Van 2500 weegt 3.766 kg. De Sprinter Wagon 2500 weegt tot 3074 lbs. De Durango weegt 1750 kg. Dakota is gedaald tot 1.710 pond. De Grand Caravan weegt nog steeds 1.700 pond. De Caravan heeft een laadvermogen van 1.682 kg. De Charger en Magnum wegen nog steeds 1.270 lbs. De Nitro weegt 1150 pond. Kaliber Informatie niet beschikbaar.

Dodge-model uit 2008

De Ram 3500 weegt 4870 kg. De Ram 2500 weegt 3.210 kg. De Ram 1500 gaat tot 1.810 lbs.

De Sprinter Van 3500 weegt 4530 kg. Sprinterwagen 2500 en **Wagon 2500

Honda Payload-specificaties

De cijfers van Honda variëren enorm, afhankelijk van of u passagiers vervoert of alleen maar winkelt. De Honda Odyssey uit 2006 leidt het peloton met 1.349 lbs. De Ridgeline doet het verrassend goed met een gewicht van 1.549 pond, terwijl de Insight nauwelijks 400 pond weegt. In 2007 is de Pilot opgelopen tot 1.322 lbs. De Civic blijft in 2007 en 2008 stabiel op 385 pond. De Element weegt in die jaren ook 675 pond. De Odyssey wijkt tot en met 2009 nooit af van 1.349 pond.

Jaar Model Maximaal laadvermogen (lbs)
2006 Inzicht 400
2006 Odyssee 1.349
2006 Ridgeline 1.549
2007 Burgerlijk 385
2007 Element 675
2007 Odyssee 1.349
2007 Piloot 1.322
2007 Ridgeline 1.549
2008 Burgerlijk 385
2008 Element 675
2008 Odyssee 1.349
2008 Piloot 1.322
2008 Ridgeline 1.549
2009 Odyssee 1.349
2009 Piloot 1.322

Ontbrekende gegevens voor veel Accord-, CR-V- en Fit-uitvoeringen suggereren dat het laadvermogen sterk afhankelijk is van de wielbasis en het uitrustingsniveau.

HUMMER-lading

HUMMER-vrachtwagens zijn gebouwd op gewicht. De 2008 HUMMER H2 springt naar 2.200 lbs. De H3 blijft tot en met 2008 rond de 1.150 lbs en stijgt vervolgens naar 1.312 lbs in 2009. De H3T arriveert in 2009 met 1.090 lbs. De H1 Alpha in 2006 biedt 3.087 lbs. Dat is een enorme hoeveelheid bruikbaar gewicht.

Jaar Model Maximaal laadvermogen (lbs)
2006 H1 Alfa 3.087
2006 H3 1.150
2007 H3 1.150
2008 H2 2.200
2008 H3 1.150
2009 H2 2.200
2009 H3 1.312
2009 H3T 1.090

Hyundai-lading

Hyundai’s line-up voor dit tijdperk is frustrerend schaars wat betreft laadvermogengegevens. De Accent, Elantra, Sonata en Tucson laten in de gegevens van 2006-2009 geen vermeld maximaal laadvermogen zien. De Veracruz en Entourage zijn ook blanco. Alleen de Genesis verschijnt zonder nummer in de lijst van 2009. Als u op zoek bent naar concrete cijfers over het laadvermogen van Hyundai voor deze sedans, zijn de gegevens eenvoudigweg niet beschikbaar in deze bron.

Jaar Model Maximaal laadvermogen (lbs)
2006 Accent –
2006 Azera –
2006 Elantra –
2006 Santa Fe –
2006 Sonate –
2006 Tiburon –
2006 Tucson –
2007 Veracruz –
2008 Veracruz –
2009 Genesis –

Infiniti-lading

Infiniti combineert luxe sedans met capabele SUV’s. De 2006 Infiniti QX56 verwerkt 1.440 lbs. De FX35 heeft een gewicht van 1.183 lbs. De G35 sedan is lichter met 380 kg. In 2008 neemt het laadvermogen van de QX56 lichtjes toe tot 1.553 lbs. De G37 arriveert met 1.040 lbs. De M35- en M45-sedans wegen ongeveer 1.000 kg. De FX50 in 2009 komt overeen met de FX35 met een gewicht van 1.185 lbs.

Jaar Model Maximaal laadvermogen (lbs)
2006 FX35 1.183
2006 FX45 1.091
2006 G35 886
2006 Q45 979
2006 QX56 1.440
2007 FX35 1.183
2007 FX45 1.091
2008 M35 996
2008 M45 1.010
2008 QX56 1.553
2009 FX 35 1.213
2009 FX 50 1.185
2009 QX56 1.553

Isuzu-lading

Isuzu concentreerde zich op nut. De Isuzu i-280 uit 2006 levert 1.532 lbs. De Ascender SUV weegt 1.133 kg. In 2007 springt de i-370** naar 1.516 lbs. In 2008 daalt de i-290 lichtjes naar 1.512 lbs, terwijl de i-370 daalt naar 1.260 lbs. De Ascender blijft consistent op 1.133 lbs.

Jaar Model Maximaal laadvermogen (lbs)
2006 Stijger 1.133
2006 ik-280 1.532
2006 ik-350 1.190
2007 Stijger 1.133
2007 ik-290 1.532
2007 ik-370 1.516
2008 Stijger 1.133
2008 ik-290 1.512
2008 ik-370 1.260

Jaguar-lading

De Britse luxeauto’s van Jaguar zijn niet gebouwd om te vervoeren. De Jaguar X-Type uit 2006 is een uitschieter met een gewicht van 1.058 lbs. De meeste andere modellen zoals de S-Type, XJ8 en XK8 tonen geen gegevens. In 2008 zakt de XK sedan naar 350 kg. De XKR coupé weegt 300 kg. De XF sedan uit 2009 heeft geen vermelde capaciteit.

Jaar Model Maximaal laadvermogen (lbs)
2006 X-type 1.058
2007 X-type 1.058
2008 X-Type 1.058
2008 XK 815
2008 XKR 772
2009 XKR 772
2009 XK Coupé 815

Jeep-lading

Jeeps bieden behoorlijke functionaliteit voor off-roaders. De Jeep Commander uit 2006 voert de lijst aan met 1,6

Bij het inladen van bedden en bagage is het belangrijk om te weten hoeveel. Payload is meer dan alleen een gok. Het is het verschil tussen een soepele rit en een hangende vering. Hier concentreren we ons op modellen uit 2006-2009. De informatie is accuraat. Wij dekken een verscheidenheid aan voertuigen, van kleine sportwagens tot grote vrachtwagens.

Laten we de cijfers per merk bekijken.

Mazda-lading

Mazda heeft in deze periode een aantal interessante keuzes gemaakt. Pick-up trucks variëren enorm qua motor. De B3000 ondersteunt altijd het maximale gewicht. Zelfs tegen grotere concurrenten verliezen we niet. De onderste grenswaarden van B2300 en B4000 zijn hetzelfde. Hun gewicht is 1260 pond. Samenzijn met passagiers kan stressvol zijn.

De CX-9 werd in 2007 geïntroduceerd en heeft een laadvermogen van 1.493 pond. Hoewel de MX-5 in 2008 en 2009 geen specifiek nummer op de lijst had, stond de MX-5 altijd onderaan. Het is een lichte sportwagen. Je kunt er niet te veel in stoppen. De limiet van 637 pond is zwaar. De RX-8 weegt ongeveer 765 pond. In 2009 daalde het lichtjes tot 754 lbs.

Jarenlang vermeldde de Mazda3 geen laadvermogen. De capaciteit van de MazdaSpeed6 is licht en weegt slechts 963 pond. De Tribute werd gelanceerd in 2006 en begon bij 988 lbs. In 2008 was zijn gewicht gestegen tot 1057 pond. In feite is de prijs van de hybride versie van de Tribute voor 2009 licht gestegen met £ 1.083. Deze MPV is een personenauto met een laadvermogen van 1.506 kg. Niet slecht voor een minivan.

Mercedes-Benz Payload

Mercedes-Benz publiceert de laadcapaciteit van de meeste sedans niet. De meeste C-, E-, S-, CLK-, CLS- en SL-modellen tonen een streepje. De uitzondering bevestigt de regel. Van 2007 tot 2009 had de E-Klasse een laadvermogen van 1.157 pond. Het verscheen in 2006, maar er is geen informatie.

SUV’s vertellen een ander verhaal. Vanaf 2006 woog de ML350 1.616 pond. In 2007 steeg dit gewicht tot 1635 lbs en dat is sindsdien zo gebleven. De ML500 is zelfs nog lichter, beginnend bij 1.496 pond en oplopend tot 1.620 pond. Het grote GL-model neemt de troon over. Zowel de GL450 als de GL550 kunnen tot 1.620 pond aan. De GL320 is licht met een gewicht van 1086 lbs.

De R-serie is ontworpen voor bagage. In 2006 begonnen met 2000 pond. In 2009 was dit cijfer gedaald tot 1365 pond. De G Wagon was variabel. De G500 ging van 1289 lbs naar 1764 lbs. De G55 weegt 1.433 pond. De SLR McLaren is een supercar. In 2007 kon ik nauwelijks 626 pond dragen. In 2008 was dat aantal gedaald tot slechts 342 pond. Het voertuig vervoert geen vracht.

Mercury-lading

Mercurius was aan het afbouwen. Informatie over de lading voor de Grand Marquis, Milan, Montego en Sable werd niet vermeld. De Mariner was het brood en de boter. In 2006 en 2007 werd 1075 lbs verwerkt. In 2008 was het licht gedaald tot 1059 lbs. De hybride versie zit vast op 920 lbs.

Mountaineer is de grootste van hen. Vanaf 2006 £ 1549. In 2007, 2008 en 2009 bedroeg het 1443 pond. De Monterey is een grotere SUV met een capaciteit van 1320 kg. Er verandert niets elk jaar. Informatie is schaars, maar u hebt deze nummers nodig als u sleept of inpakt voor een reis.

MINI-lading

MINI is eenvoudigweg eenvoudig. De lading is in vier jaar niet veel veranderd. De Cooper Hardtop en Cooper Clubman hebben beide een draagvermogen van 816 pond. De cabriolet weegt slechts 771 pond.

In 2009 werd de John Cooper Works-versie aan de lijst toegevoegd. Zowel de Hardtop als de Clubman handhaven de limiet van £ 816. Cabriolet JCW staat niet op de lijst. Hoewel de oplage klein is, betreft het hier een MINI. Je rijdt in een kleine auto. Niet overbelasten.

Mitsubishi Payload

明らかに三菱の勝ちです。レイダーピックアップがリストの大半を占めています。 2006, 2007 en 2008 1.580 miljoen dollar 2006年には904ポンドでした。 2007, 1.538, 2008, 1.169 Bekijk de resultaten van 2009

3 jaar geleden 794 jaar geleden 827 1.055 miljoen dollar. 937 981 ポンドまで上がりました。 in 2008 en in 2009 1.157 jaar geleden 2006 met een waarde van 1165 jaar. それ以降のデータは入手できません。

Nissan-lading

Nissan heeft een sterke slagman. Titaan is een beest. Vanaf 2006 £ 1549. In 2008 was zijn gewicht gestegen tot 2.063 kilogram. Dit aantal bleef bestaan ​​tot 2009. Armada is ook erg krachtig. In 2006 en 2007 verwerkten we £1.693, vergeleken met £1.453 in 2008 en 2009.

Het gewicht van de Frontier blijft stabiel op 1.464 pond. Pathfinder groeit in de loop van de tijd. In 2006 en 2007 begon zijn gewicht op 1.424 kilogram. In 2008 was zijn gewicht gestegen tot 1.554 kilogram. De Maxima is licht en daalt van 1.073 pond naar 999 pond. De Murano kostte oorspronkelijk £ 1.050, maar werd in 2009 verhoogd naar £ 1.188.

De auto had problemen. Prijzen voor de Sentra beginnen bij £ 1.036. In 2007 daalde zijn gewicht naar 696 kilo en in 2008 naar 652 kilo. De 350Z weegt 553 kg. Laadcapaciteit voor de Versa, GT-R en Altima (niet-hybride) staat niet vermeld. De Altima Hybrid weegt tussen de 1.053 en 1.065 pond. De Rogue weegt 953 pond. Het gewicht van de Quest blijft stabiel op 1.203 pond.

Pontiac-lading

Pontiac was stervende. Informatie over de lading voor G6, GTO, Grand Prix, G5, G8, Solstice en Vibe wordt niet vermeld. De enige consistente cijfers zijn torrents. In 2006 en 2007 verwerkten we £1.468. In 2008 was het gedaald tot £ 1.410. Dit is de uitgave van 2009. De Montana SV6 uit 2006 weegt 1246 pond. Er is geen andere informatie beschikbaar.

Porsche-lading

Bij Porsche draait alles om prestaties. Payload neemt een achterbank in. De Cayenne was de enige SUV die tussen 2006 en 2008 werd uitgebracht met een laadvermogen van 1.731 pond. In 2009 nam zijn gewicht toe tot 1.841 kilogram.

Sportwagens zijn licht. De 911 Carrera heeft een draagvermogen van 915 pond. De Boxster is met 694 kilogram licht. De Cayman weegt 705 kilogram. Er is geen informatie beschikbaar voor de 911, Boxster en Cayman uit 2006 en 2008. Dat is een hoog aantal voor een sportwagen, maar verwacht niet dat je meubels moet vervoeren

Lees meer Meer informatie

2006 en 2009 Er is geen probleem ここでのダッシュはゼロを意味するものではありません。 参考資料で具 体的な最大積載量の数値を公表していないことを意味します。 サイオンやその後のボルボシリーズのような ブランドでは、データの欠如は明らかでした。 これらの数値が装備にとって重要である場合は、さらに詳し く調べるか、ディーラーに直接問い合わせる必要があります。

Saturn-belastingslimieten

De Saturnus had het in zijn latere jaren moeilijk, maar zijn laadvermogen daalde pas op het einde dramatisch. De Relay-minivan bereikte een gewicht van 1350 pond in 2006 en 1354 pond in 2007. De VUE bleef de eerste twee jaar stabiel op 1331 pond, maar stortte daarna in, daalde tot 1000 pond in 2008 en bleef daar. De VUE Hybrid is beter: hij kwam in 2007 uit op 1511 lbs en bleef stabiel op 1111 lbs in 2008 en 2009.

Het gewicht van de Aura sedan is gedurende zijn hele levensduur stabiel gebleven op 1009 lbs. Het vlaggenschipproduct is de Outlook, de grote crossover van Saturnus. In 2007 en 2008 woog het 1678 pond, maar in 2009 steeg het tot 1709 pond. De laadvermogencijfers van de sportwagens Ion en Sky zijn niet gepubliceerd. De Astra, geïntroduceerd in 2007 en 2008, woog slechts 300 kg voordat hij uit het Amerikaanse assortiment verdween.

Ontbrekende nummers van Scion

Scion heeft zeer weinig markeringen. tC, xB en xD tonen streepjes voor elk jaar 2006-2009. Als u op zoek bent naar exacte laadvermogenlimieten voor de Scion tC, zijn deze niet opgenomen in deze grafiek. Gebruikershandleidingen en dealerspecificaties hebben verschillende nummers, maar zijn niet opgenomen in deze dataset.

スマートカーの仕様

スマートフォーツーは軽自動車です。 2008 463 miljoen dollar 軽くしておいてください。

Subaru-laadvermogenbeoordelingen

Subaru heeft een divers aanbod, van compacte sedans tot grote SUV’s. De Impreza WRX STI heeft altijd moeite gehad met het laadvermogen, dat in 2006 794 pond bedroeg. In 2008 verbeterde het licht tot 1080 lbs. Het gewicht van de Impreza sedan daalde van 955 pond in 2006 en 2007 naar 856 pond in 2008.

De Forester heeft veel variatie gezien. In 2006 woog hij 1.060 pond, daalde naar 1.010 pond in 2007 en 2008 en steeg naar 1.230 pond in 2009. De Outback volgde een soortgelijk pad, beginnend bij 1.245 pond in 2006 en vervolgens met 7 en vervolgens 925 pond. 1.085 pond. In 2008 was het £1078 en in 2009 was het £1078.

De Tribeca is zwaar, maar heeft ook zijn beperkingen. Het begon bij 1.560 pond in 2006 en 2007 en daalde tot 660 pond in 2008 en 2009. De Baja had in 2006 1070 pond voordat hij werd stopgezet. Het gewicht van de Legacy sedan daalde van 1200 pond in 2006 naar 1055 pond voor de rest van het decennium.

Suzuki’s laatste jaren

De gegevens over het laadvermogen van Suzuki zijn eveneens fragmentarisch. De XL7 is een zwaargewicht: hij sprong van 1.168 pond in 2006 naar 1.626 pond in 2007 en bleef daar in 2008. Toen gegevens beschikbaar waren, schommelde de Grand Vitara tussen de 1.175 en 1.178 pond, wat streepjes laat zien voor 2007 en 2009.

Het gewicht van de Forenza en Reno uit 2008 bleef stabiel op 926 pond, iets hoger dan de 981 en 941 pond uit 2006. De SX4 begint bij 893 lbs in 2008 en 2009. De evenaar toont geen gegevens voor 2009. De Aerio, Forenza, Grand Vitara en Reno vertoonden allemaal lijnen in 2007, waardoor de continuïteit van de kaart werd verbroken.

Toyota-laadvermogen

De cijfers van Toyota zijn sterk en worden veel geciteerd. De Tundra begon sterk in 2006 met een gewicht van 1.835 pond, maar zakte in 2007 en 2008 naar 1.470 pond. De Tacoma bleef in 2006 en 2009 steken op 1.540 pond en daalde in 2007 en 2008 naar 1.415 pond.

De Highlander Hybrid kende een aanzienlijke vermindering. Het begon bij 1605 lbs in 2006 en 2007 en daalde tot 1427 lbs in 2008 en 2009. De reguliere Highlander begon bij 1840 lbs in 2006, bleef op 1844 lbs in 2007 en vestigde zich op 1821 lbs

De Land Cruiser evolueert voortdurend in de loop van de tijd. Het begon bij 1500 lbs in 2006 en 2007 en steeg tot 1585 lbs in 2008 en 2009. De FJ Cruiser begon bij 1280 lbs in 2007 en 2008 en steeg tot £ 1.325 in 2009.

De prijzen van de Prius zijn bijzonder laag. Het gewicht daalde van 1.085 kg in 2006 naar 863 kg in 2007 en 2008. De Camry en Corolla laten het verschil zien. Er zijn geen Camry-gegevens beschikbaar voor 2007, 2008 of 2009. De Corolla begon in 2006 en 2007 voor £ 1.055 en steeg in 2009 tot £ 1.113.

Sequoia stortte in. In 2006 en 2007 woog hij 1.510 pond, in 2008 daalde hij tot 1.280 pond. Het gewicht van de Sienna varieert van 1.420 pond tot 1.570 pond. De Matrix kostte in 2006, 2007 en 2008 ongeveer £ 1.166, maar bleef in 2009 achter. De Avalon bleef tussen 2006 en 2009 stabiel op £ 1.075. Gedurende die tijd bleef de RAV4 stabiel op £ 1.130. Het leeggewicht van de 4Runner is voor vier jaar vastgesteld op 1.285 pond.

Volkswagen beladingsspecificaties

Het laadvermogen van Volkswagen is zeer compact. Van 2006 tot 2009 bleef het gewicht van de Jetta op 1.094 pond. De in 2009 geïntroduceerde Jetta Sport Wagon weegt 981 kilogram.

Het gewicht van de Passat sedan daalde van 1.140 pond in 2006 en 2007 naar 997 pond in 2008 en terug naar 1.144 pond in 2009. De Passat-wagon begint bij 1.272 pond in 2007, zakt naar 1.260 pond en bereikt 1.268 pond in 2009.

Kever-cabrio’s en coupés wogen in alle jaren van uitgave 772 pond. De prijzen voor de Touareg 2 beginnen bij £ 1.400 in 2008 en stijgen licht tot £ 1.407 in 2009. Vroege Touaregs begonnen bij £ 1.400 in 2006 en daalden tot £ 1.325 in 2007 en 2008.

Maak kennis met enkele Golf- en GTI-modellen