Ми всі опинялися у такій ситуації. Ви стоїте на своїй під’їзній доріжці, схрестивши руки на грудях, і розумієте, що недооцінили, скільки пакетів із продуктами та картонних коробок можна перевезти за один рейс. Це – універсальна проблема. Ви можете спробувати щось із цим зробити, наприклад, кинути рюкзак на заднє сидіння. Іноді ж на вас чекає біда: проливається молоко, кришиться фрукти, а спина протестує криком. У людського тіла є межі. Як і у нас, у автомобілів вони теж є, і вони не завжди дотримуються.
Перевантаження автомобіля – це не просто незручність; це небезпечно. Експлуатація вашого автомобіля, вантажівки або позашляховика за межами його розрахункових навантажень створює надмірну напругу не тільки для ваших м’язів, але і для двигуна, трансмісії, підвіски та гальм. Ви ставите під загрозу себе та інших учасників дорожнього руху. Розуміння вантажопідйомності транспортного засобу – це не просто спосіб скласти речі на заднє сидіння. Це запобігання проколам шин і поломки гальм.
Вантажопідйомність звучить технічно складно, але насправді це просто. Це загальна вага, яка додається до спорядженої маси автомобіля. Він включає вантаж, паливо і, звичайно ж, людей. Пасажири враховуються як частина вантажопідйомності. Щоразу, коли сім’я з чотирьох людей подорожує автомобілем, ємність для вантажу значно збільшується. Ігнорування цього факту – поширена помилка. Водії часто дивляться на багажник і думають: “Я можу вмістити все це спорядження”, не розуміючи, що людина за кермом займає значну частину своєї “кишенькової” місткості.
Які ж практичні межі? Як дізнатися, яка вага може перевозити конкретний причіп чи повсякденне авто без ризику механічних поломок чи створення небезпечних ситуацій? Відповідь криється в кількох цифрах та розрахунках, вказаних на наклейці, наклеєній на внутрішній стороні дверної рами. Давайте розберемо цей розрахунок.
Математика за межами кордонів
Щоб визначити реальні межі вашого автомобіля, потрібно знати дві важливі цифри: повну масу транспортного засобу (GVWR) і споряджену масу автомобіля.
GVWR — це максимальна безпечна маса всього автомобіля, включаючи сам автомобіль, усі рідини, пасажирів та вантаж. Встановлюється виробником на основі міцності рами, підвіски та гальм. Перевищення цієї цифри подібне до бігу марафону з рюкзаком, повним цегли. Ноги можуть витримати, але суглоби немає.
Споряджена маса автомобіля — це маса самого автомобіля, включаючи все стандартне обладнання, аксесуари та всі рідини (паливо, олія, антифриз). Однак пасажири і вантаж не включені в цю масу.
Це є основна формула.
Вантажопідйомність = GVWR – споряджена маса автомобіля
Результатом є сукупна вага пасажирів та багажу.
Розглянемо гіпотетичний приклад. Допустимо, у вас є позашляховик з повною масою 6000 фунтів і спорядженою масою 4500 фунтів.
6000 – 4500 = 1500 фунтів
Ви маєте 1500 фунтів для маневру. Але зачекайте. У цей розрахунок не входять водій, пасажири чи повний бак палива. Якщо у вас четверо пасажирів, кожен вагою в середньому 180 фунтів, це віднімає 720 фунтів. Також заправка бака коштує приблизно 150 фунтів. Що вам потрібно зробити зараз, це

Вам не потрібний інженерний ступінь, щоб визначити, чи не перевищує ваш автомобіль допустиме навантаження. Головне знайти два числа, не звертаючись до механіка. Вам потрібні максимально допустима маса автомобіля (GVWR) та споряджена маса.
Ось і все. Відніміть одне з іншого, і ви отримаєте запас вантажопідйомності.
Важливі цифри
GVWR — це жорстка межа. Це максимально допустима маса повністю спорядженого автомобіля: з пасажирами, заправленим паливом та готового до поїздки. До цього числа входять маса металу кузова, технічних рідин (масло, антифриз, бензин), всіх пасажирів і вантажу. Ця межа встановлює виробник. Він не захований на панелі приладів. Шукайте наклейку на стійці дверей водія поруч із замком. Вона також може бути вказана в посібнику з експлуатації або в онлайн базі даних автомобіля.
Споряджена маса автомобіля — це маса автомобіля у стані спокою. У салоні нема пасажирів. Немає і вантажу. Тільки сталь, скло та рідини, необхідні для роботи двигуна. При цьому враховується повний бак бензину та повні баки для додаткових паливних систем (якщо вони є).
Математика тут дуже проста і безжальна.
GVWR мінус споряджена маса дорівнює вантажопідйомності.
Розглянемо приклад. Візьмемо автомобіль із максимально допустимою масою 3500 фунтів (1588 кг). Споряджена вага складає 3000 фунтів (1361 кг).
3500 – 3000 = 500 фунтів (227 кг).
Ви маєте 500 фунтів запасу. Це включає пасажирів, інструменти та обладнання. Якщо ваші троє друзів з їхніми гольф-клубами важать 450 фунтів, у вас залишається всього 50 фунтів запасу, перш ніж виникне ризик пошкодження підвіски або гальмівної системи.
Чи змінюється розрахунок залежно від типу автомобіля? Ні. Ця формула застосовна, чи керуєте ви легковим автомобілем, позашляховиком чи пікапом. Просто обмеження у них різні.
Вантажопідйомність вантажівки
Тут стає складніше для пікапів. Люди думають, що оскільки вантажівки виглядають міцними, вони можуть перевозити будь-що. Це негаразд. Вони мають конкретні обмеження.
Вантажопідйомність часто виявляється нижчою, ніж ви думаєте. Виробники створюють ці автомобілі для буксирування та господарських потреб, а не для перевезення необмеженої кількості вантажу. Пікап класу «Півтон» може перевозити всього 1500-2000 фунтів. Ось і все. Коли ви додаєте вагу водія, ящика для інструментів та гравію, ви часто опиняєтеся на межі ліміту.
Перевірте наклейку на стійці дверей. Там вказано значення GVWR. Відніміть з них споряджену масу. Вона згадується у посібнику чи онлайн-специфікаціях. Результат – це жорстка межа. Не гадайте. Не робіть припущень. При необхідності зважте вантаж.

Визначення корисного навантаження сильно різниться залежно від того, перевозите вантаж у легковому автомобілі або в кузові пікапа. У компактний універсал не поміститься 10 футів фанери. У той же час для перевезення кількох пакетів продуктів із супермаркету вам справді не потрібен напівпричіп 8-го класу.
Вантажівки зазвичай використовуються для перевезення більш важких та великих вантажів. Щоб зрозуміти ці обмеження, необхідно знати, як у Сполучених Штатах класифікуються ці транспортні засоби на основі їхньої максимально дозволеної маси (GVWR). Це максимальна експлуатаційна маса транспортного засобу, вказана виробником, включаючи сам автомобіль, пасажирів, паливо та вантаж.
Ці класифікації можна розглядати з двох точок зору: конкретні вагові класи та ширші функціональні категорії. Уряд США поділяє діапазон GVWR на вісім різних категорій.
Ваговий клас
GVWR
Клас 1
6000 фунтів (2722 кг)
Клас 2
10 000 фунтів (4536 кг)
Клас 3
14 000 фунтів (6350 кг)
Клас 4
16 000 фунтів (7258 кг)
Клас 5
19 500 фунтів (8 845 кг)
Клас 6
26 000 фунтів (11 793 кг)
Клас 7
33 000 фунтів (14 969 кг)
Клас 8
Будь-яка маса понад 33 000 фунтів
Міністерство транспорту США (DOT) ділить ці детальні класи на три основні категорії: Класи 1 та 2 – це легкі вантажівки. Подумайте про стандартний кузов пікапа або робочий фургон. Класи з 3 по 5 – це вантажівки середньої вантажопідйомності. Це вантажівки з коробчастим кузовом та шатли, які ви бачите по місту. Все, що вище за 6-й клас, вважається важким. Це великовантажні автомобілі та вантажівки для перевезення вантажів.
Знаючи, до якої категорії належить ваша вантажівка, ви можете точно визначити, яку вагу вона може перевозити, не пошкоджуючи підвіску і не порушуючи федеральних нормативів. Вантажівки оцінюються не тільки через те, що вони можуть перевозити, але й через те, що вони можуть перевозити безпечно.
На наступній сторінці ми розглянемо скільки вантажу ви можете перевозити у своєму автомобілі.
Корисне навантаження автомобіля

Скільки насправді може витримати ваш автомобіль?
Забудьте про мислення вантажівки. Коли ви керуєте седаном чи хетчбеком, корисне навантаження не є пріоритетом. Ви саджаєте дітей у машину, кидаєте сумки в багажник і вирушаєте в дорогу. Хто дбає про те, чи скрипить задня підвіска? Це сімейний автомобіль, а не робоча конячка. Така зневага логічна. Більшість автомобілів просто не мають достатнього обсягу, щоб вмістити досить важкі предмети, які могли б фактично перевищити їхню межу корисного навантаження. Якщо вага стандартного автомобіля досить велика, щоб створити структурну небезпеку, то, можливо, його взагалі не слід розміщувати у вантажному відсіку.
Але це не означає, що ви маєте ігнорувати ці цифри. Нехтування корисним навантаженням – це прямий шлях до погіршення плавності ходу і керованості. Як тільки ви перестаєте сприймати пасажирів як «просто людей», математика стає напрочуд простою.
Прихована вага пасажирів
Виробники автомобілів повідомляють вам не лише максимальну вагу свого обладнання. Також враховується вага людини. Галузеві стандарти передбачають вагу 150 фунтів (68 кг) на одне місце. Це відправна точка. Коли ви плануєте поїздку, порожнє місце – це, по суті, як банківський рахунок із 150 доларами, які ви можете витратити на багаж, домашніх тварин та спорядження.
Скористайтеся перевагою нашого середнього седана, який може вмістити трьох людей на задньому сидінні. Коли задня частина порожня, це не тільки заощаджує місце, а й зберігає корисне навантаження 450 фунтів (204 кг). У салоні знаходяться три підлітки, і половина їх кишенькових грошей вже «витрачена», перш ніж вони навіть торкнуться багажу. Це викликає питання: «Скільки ваги може витримати автомобіль?» Багажний простір рідко є єдиним чинником. Це сума всіх душ і валіз в автомобілі.
Більшість автовиробників допускають 150 фунтів (68 кг) на людину на одне місце. Це означає, що кожне вільне місце додає 150 фунтів доступного корисного навантаження.
Цей розрахунок змінює все, коли доходить до упаковки. Ви не можете просто подивитися на вагу транспортного засобу та його повну дозволену масу (GVWR) та зупинитися на цьому. Ви повинні відняти вагу водія, пасажирів та повний бак палива. Те, що залишається, це справжній запас міцності. Крім того, існує небезпека затуплення гальм, погіршення проходження поворотів та руйнування шин. У недільну поїздку шина може не луснути, але ви напевно відчуєте, як шасі «бореться» на шосе.
Корисне навантаження позашляховика
Позашляховик може перевозити набагато більшу вагу, ніж легковий автомобіль, чи не так? Відповідь так, але є нюанс. Кузови позашляховиків стали більшими і жорсткішими, що дозволяє перевозити більше вантажу, але одночасно полегшує власникам перевантаження. Позашляховики це не просто високі легкові автомобілі. Це інша машина з іншими проблемами розподілу ваги. Чим вищий центр тяжіння, тим більша потенційна маса.
На наступній сторінці розглядається робота корисного навантаження цих транспортних засобів.

Більшість людей вважають позашляховики (SUV) ідеальним гібридом. Вони хочуть поєднувати привабливість пікапа та комфорт седана. Однак реальна вантажопідйомність позашляховика знаходиться десь посередині. Звісно, це не просто легковий автомобіль. Але це і не вантажівка.
Конструкція грає роль. Майже всі сучасні позашляховики мають просторий та рівний вантажний відсік із складеними задніми сидіннями. Тут можна перевозити громіздке спорядження, намети, меблі тощо, що не поміститься у седан. Але ось у чому проблема: ви не можете завантажувати речі під саму стелю, як це можна зробити в кузові пікапа. Дах існує не просто так.
Ще більш важливим є те, що завантаження позашляховика як робочої вантажівки — погана ідея. Експерти з безпеки знають про це вже десятиліття.
Позашляховики мають вищу посадку. Високий центр тяжкості – це гострий двосічний меч. Він дозволяє долати каміння, але також збільшує ймовірність перекидання. Перевантажений позашляховик – це гра в рулетку. Вам може здаватися, що все гаразд, тому що порожній автомобіль стабільний. Але в гру вступає фізика, коли ви додаєте вагу та змінюєте баланс.
Виробники почули скарги. Споживачі злякалися. Що в результаті? Електронна система курсової стабільності (ESC) стала стандартним обладнанням. Це вже не просто розкіш. Це потреба.
Є також юридична сторона питання. Національне управління безпеки руху на автотранспорті (NHTSA) втрутилося ще 2004 року. Вони зобов’язали наносити наклейку на одвірок дверей всіх транспортних засобів з повною масою (GVWR) менше 10 000 фунтів.
Ця наклейка вказує максимальна межа ваги для пасажирів та вантажу. Це не рекомендація. Це тверда межа.
То що відбувається, якщо ваше спорядження перевищує цей ліміт? Чи можна доопрацювати автомобіль, щоби він перевозив більше? Тут цікаво.
Чи можна збільшити вантажопідйомність?

Перший крок – знати вантажопідйомність вашого транспортного засобу. Це число, до якого потрібно прагнути. Але що робити, якщо цей ліміт здається надто вузьким? Що, якщо обладнання, пасажири чи вантаж перевищують показники, вказані на наклейці? Чи існує спосіб перевезти більше?
Коротка відповідь: іноді можна покращити характеристики, але ігнорувати закони фізики не можна. Перевантаження небезпечне. Вона впливає на керованість, гальмування та безпеку. Якщо поліція виявить, що ваш автомобіль перевантажений, ви ризикуєте не лише штрафом. Вам загрожує квиток за небезпечне завантаження. Ніхто не хоче таких проблем.
То як отримати більше від вашого автомобіля, не порушуючи закон і не пошкоджуючи підвіску?
Встановлення буксирувальних пакетів
Більшість виробників пропонують опціональні буксирувальні пакети. Це не просто маркетингові хитрощі. Це технічні рішення, спрямовані на підвищення продуктивності та корисності. Склад пакетів варіюється від бренду до бренду, але мета одна: допомогти автомобілю безпечно перевозити більшу вагу.
Типовий пакет містить міцніші компоненти. Ви можете отримати посилене проведення для причепа. Важкий буксирувальний гак замінює стандартний приймач. Часто до комплекту входять страхувальні ланцюги. Проте реальна користь походить від механічного поліпшення.
«Щоб витримати навантаження, виробники встановлюють потужніші двигуни, сильніші гальма та покращені системи охолодження».
Ці оновлення усувають вузькі місця. Стандартний двигун може не мати достатнього моменту, що крутить, для важких вантажів. Покращена система охолодження запобігає перегріву під час руху в гору. Більш потужні гальма скорочують гальмівний шлях. Залежно від конфігурації, ця комбінація дозволяє перевозити важчі причепи і іноді трохи збільшує ліміт вантажопідйомності.
Перевірте список опцій. Шукайте такі терміни, як Heavy Duty Towing Package (Пакет буксирування підвищеної вантажопідйомності) або Max Trailer Tow (Максимальне буксирування причепа). Зазвичай це додаткова плата, але продуктивність того варте.
Знайдіть свої власні цифри
Загальні знання корисні, але вам потрібна конкретна інформація про ваш точний автомобіль. Вантажопідйомність варіюється в залежності від року випуску, вибору двигуна та рівня оснащення. Базова модель може мати іншу споряджену масу, ніж повністю укомплектована розкішна версія. Найменша споряджена маса означає, що залишається більше вантажопідйомності для перевезення вантажу.
Якщо у вас немає під рукою посібника користувача або ви хочете купити старий автомобіль, ви можете пошукати історичні дані. Таблиці нижче надають огляд найважливіших брендів. Використовуйте ці цифри як орієнтир, але завжди перевіряйте наклейку на стійці дверей вашого автомобіля. Це єдине достовірне джерело даних для VIN-номера.
Дані про вантажопідйомність Acura
Автомобілі Acura, як правило, пропонують помірну вантажопідйомність, порівняно з повнорозмірними вантажівками. MDX та RSX були «робочими конячками» свого класу. Хоча RL і TL були розкішними седанами, вони мали розумні ліміти для пасажирів і багажу.
| Рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | MDX – | |
| 2006 | RL | – |
| 2006 | RSX | – |
| 2006 | TL | – |
| 2006 | TSX | – |
| 2007 | MDX 1158 | |
| 2007 | RL | – |
| 2007 | RDX | 870 |
| 2007 | TL | – |
| 2007 | TSX | 850 |
| 2008 | MDX 1158 | |
| 2008 | RL | – |
| 2008 | RSX | 870 |
| 2008 | TL | – |
| 2008 | TSX | 850 |
| 2009 | MDX 1158 | |
| 2009 | RL | – |
| 2009 | RSX | 870 |
| 2009 | TSX | 850 |
Інші специфікації Acura:
* Вантажопідйомність Acura GVWR
* Вантажопідйомність Acura GAWR
* Повна маса автопоїзда Acura GCWR
* Вантажопідйомність Acura (об’єм багажника)
* Споряджена маса Acura
* Буксирувальна здатність Acura
Дані про вантажопідйомність Audi
Лінійка продуктів Audi орієнтована на продуктивність та розкіш. Показники вантажопідйомності це відбивають. A8 і S8 – це великі седани із значною вагою, з вантажопідйомністю близько 1213 фунтів. Як більш компактний спортивний автомобіль, TT має значно менший ліміт. Позашляховик Q7 пропонує компромісний варіант, хоча індивідуальні показники за роками значно змінюються.
| Рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | A3 | – |
| 2006 | A4 | – |
| 2006 | A6 | – |
| 2006 | A8 | 1213 |
| 2006 | S4 | – |
| 2006 | TT | 728 |
| 2007 | A3 | – |
| 2007 | A4 | – |
| 2007 | A6 | – |
| 2007 | A8 | – |
| 2007 | Q7 | – |
| 2007 | RS4 | – |
| 2007 | S4 | – |
| 2007 | S6 | – |
| 2007 | S8 | 1213 |
| 2008 | A3 | – |
| 2008 | A4 | – |
| 2008 | A5 | – |
| 2008 | A6 | – |
| 2008 | A8 | – |
| 2008 | Q7 | – |
| 2008 | R8 | – |
| 2008 | RS4 | – |
| 2008 | S4 | – |
| 2008 | S5 | – |
| 2008 | S6 | – |
| 2008 | S8 | – |
| 2008 | TT | – |
| 2009 | A3 | – |
| 2009 | A4 | – |
| 2009 | A5 | – |
| 2009 | A8 | – |
| 2009 | Q7 | – |
| 2009 | R8 | – |
| 2009 | S4 | – |
| 2009 | S5 | – |
| 2009 | S8 | – |
| 2009 | TT | – |
Інші технічні дані Audi:
* Вантажопідйомність Audi GVWR
* Вантажопідйомність Audi GAWR
* Повна маса автопоїзда Audi GCWR
* Вантажопідйомність Audi (об’єм багажника)
* Споряджена маса Audi
* Буксирувальна здатність Audi
Дані про вантажопідйомність BMW
BMW пропонує широкий спектр моделей, від компактного 1 Series до великих позашляховиків X5. Вантажопідйомність сильно варіюється. Родстер Z4 має низький ліміт — 551 фунт. M3 та M5 знаходяться в діапазоні від 1000 до 1058 фунтів. Вантажопідйомність X5 особливо збільшилася останніми роками, досягнувши майже 1300 фунтів у 2009 році.
| Рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
Якщо ви перевозите щось важче за кілька пакетів із супермаркету, наведені нижче цифри мають значення. Ці таблиці охоплюють максимальну вантажопідйомність для автомобілів Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford та GMC за період з 2006 по 2009 рік. Вантажопідйомність – це загальна вага пасажирів, вантажу та додаткового обладнання, яке може перевозити автомобіль. Це не тягове зусилля. Ігноруйте це на свій страх та ризик.
Вантажопідйомність Chevrolet
Вантажівки Chevy домінували у сегменті важких вантажівок, але їхні легкі пікапи та позашляховики демонстрували деякі цікаві зміни вантажопідйомності протягом цих чотирьох років. Лінійка Silverado була робочою конячкою. Модель 3500 HD могла перевозити понад 5000 фунтів у 2006 році. Ця цифра трохи знизилася у наступні роки, а потім знову зросла.
Сімейство Tahoe та Suburban залишалося стабільним. Suburban 1500 коливався навколо 1600 фунтів. Версія 2500 перевозила майже 2800 фунтів у 2006 році. Дрібніші вантажівки, такі як Colorado, вміщали близько 1300 фунтів. Фургон Express був надійною вантажівкою, його вантажопідйомність для моделі 1500 складала 2306 фунтів.
| рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | Avalanche 1500 | 1387 |
| 2006 | Avalanche 2500 | 2072 |
| 2006 | Colorado | 1532 |
| 2006 | Express | 2306 |
| 2006 | HHR | 900 |
| 2006 | Silverado 1500 | 1913 |
| 2006 | Silverado 1500 Hybrid | 1162 |
| 2006 | Silverado 1500 SS | 1253 |
| 2006 | Silverado 1500 HD | 3129 |
| 2006 | Silverado 2500 HD 3606 | |
| 2006 | Silverado 3500 HD | 5169 |
| 2006 | Suburban 1500 | 1731 |
| 2006 | Suburban 2500 | 2828 |
| 2006 | Tahoe | 1522 |
| 2006 | TrailBlazer | 1194 |
| 2006 | TrailBlazer EXT | 1429 |
| 2007 | Avalanche 1500 | 1258 |
| 2007 | Colorado | 1316 |
| 2007 | Express | 2306 |
| 2007 | HHR | 900 |
| 2007 | HHR Panel | 900 |
| 2007 | Silverado 1500 | 1658 |
| 2007 | Silverado 1500 Classic | 1913 |
| 2007 | Silverado 1500 Hybrid Classic | 1162 |
| 2007 | Silverado 1500 SS Classic | 1253 |
| 2007 | Silverado 1500 HD Classic | 3129 |
| 2007 | Silverado 2500 HD 3458 | |
| 2007 | Silverado 2500 HD Classic | 3606 |
| 2007 | Silverado 3500 Classic | 5169 |
| 2007 | Suburban 1500 | 1593 |
| 2007 | Suburban 2500 | 2561 |
| 2007 | Tahoe | 1835 |
| 2007 | TrailBlazer | 1194 |
| 2008 | Avalanche 1500 | 1444 |
| 2008 | Colorado | 1316 |
| 2008 | Express | 2306 |
| 2008 | HHR | 900 |
| 2008 | HHR Panel | 900 |
| 2008 | Silverado 1500 | 1652 |
| 2008 | Silverado 2500 HD 3458 | |
| 2008 | Silverado 3500 HD | 3621 |
| 2008 | Suburban 1500 | 1593 |
| 2008 | Suburban 2500 | 2561 |
| 2008 | Tahoe | 1835 |
| 2008 | Tahoe Hybrid 1830 | |
| 2008 | TrailBlazer | 1194 |
| 2009 | Avalanche 1500 | 1333 |
| 2009 | Colorado | 1250 |
| 2009 | Express 1500 | 2306 |
| 2009 | Express 2500 | 3262 |
| 2009 | Express 3500 | 4147 |
| 2009 | HHR | 900 |
| 2009 | HHR Panel | 900 |
| 2009 | Silverado 1500 | 1652 |
| 2009 | Silverado 2500 HD 3480 | |
| 2009 | Silverado 3500 HD | 3873 |
| 2009 | Suburban 1500 | 1593 |
| 2009 | Suburban 2500 | 2561 |
| 2009 | Tahoe | 1835 |
| 2009 | Tahoe Hybrid 1830 | |
| 2009 | TrailBlazer | 1194 |
- Вантажопідйомність Chevrolet GVWR
- Вантажопідйомність Chevrolet GAWR
- Вантажопідйомність Chevrolet GCWR
- Вантажопідйомність Chevrolet Cargo Carrying Capacity
- Вантажопідйомність Chevrolet Curb Weight
- Вантажопідйомність Chevrolet Towing Capacity
Вантажопідйомність Chrysler
Показники вантажопідйомності Chrysler, як правило, нижчі, ніж у вантажівок Chevy. PT Cruiser був напрочуд універсальним у 2007 і 2008 роках, витримуючи майже 1900 фунтів. Позашляховик Aspen залишався стабільним на рівні 1600 фунтів. Мінівен Town & Country був сімейною вантажівкою, а не вантажним транспортом. Його максимальне навантаження складало близько 1200 фунтів. Pacifica була легша, її вантаж
Вантажопідйомність Honda
Лінійка Honda цього періоду свідчить про зміну пріоритетів. Моделі Civic та Accord домінують на ринку седанів, але вони не відрізняються високою вантажопідйомністю. Honda Odyssey є стабільним вибором для сімей, які потребують простору: її вантажопідйомність залишалася незмінною на рівні 1349 фунтів у період з 2006 по 2009 рік. Це надійний показник практичності мінівену.
Для тих, хто розглядає компактний позашляховик, цей показник є значно нижчим. Конкретні дані щодо вантажопідйомності для Honda CR-V і Civic Hybrid відсутні, що вказує на варіативність в залежності від комплектації та пакетів опцій. У Honda Fit також стоїть прочерк. Це означає, що вам необхідно перевірити точне число на наклейці на дверній рамі в залежності від конфігурації вашого автомобіля.
Honda Ridgeline виділяється своєю утилітарністю. Максимальна вантажопідйомність моделей 2006-2008 років становить 1549 фунтів, що є відмінним результатом для пікапів з кузовом, що несе. Дані за 2009 рік відсутні, але тенденції вказують на надійну платформу для інструментів та обладнання. Honda Pilot займає проміжне положення, пропонуючи вантажопідйомність 1322 фунти у 2007–2009 роках. Дані за 2006 рік відсутні, але стабільність показників у наступні роки свідчить про надійні можливості буксирування та перевезення вантажів.
Honda Element є невеликим відхиленням. У 2006 році його вантажопідйомність складала 675 фунтів. Цей показник залишався незмінним до 2008 року. Це практичний квадратний позашляховик, але, порівняно з великим пікапом, він має невелику вантажопідйомність. Обмежена інформація про Honda Insight і S2000 вказує на те, що в Insight 2006 вантажопідйомність становила 400 фунтів. Це невелике число логічно, оскільки спортивні автомобілі та гібриди часто жертвують вантажопідйомністю заради ефективності та продуктивності.
Вантажопідйомність Hummer
Hummer – це зовсім інша категорія. H2 призначений для важких навантажень, та його функціональність постійно змінюється. У 2006 і 2007 роках деякі дані щодо вантажопідйомності були відсутні, ймовірно, через зміни в налаштуваннях або пропуски в даних. Однак у 2008 і 2009 роках H2 мав вантажопідйомність значних 2200 фунтів. Це важливо, оскільки автомобіль спроектований для серйозного транспорту, чи то причіп, чи важке обладнання.
H3 менше, але все ще потужніший. З 2006 до 2008 року він зберігав вантажопідйомність 1150 фунтів. У 2009 році вона зросла до 1312 фунтів. Чому відбувається збільшення? Можливо, через оновлення платформи або зміну маси шасі. У 2009 році пікап H3T мав вантажопідйомність 1090 фунтів. Враховуючи відмінності у просторі вантажного відсіку та конструкції, він трохи легший за типовий позашляховик.
H1 Alpha 2006 пропонує вантажопідйомність 3087 фунтів. Це величезний показник. Це військовий автомобіль, тож він спроектований для екстремальних умов. Якщо ви шукаєте кращу вантажопідйомність в Hummer, H1 Alpha — правильний вибір. H2 і H3 більш орієнтовані споживачів, але пропонують високу практичність проти звичайними моделями позашляховиків.
Вантажопідйомність Hyundai
У лінійці Hyundai початку 2000-х відсутні дані по вантажопідйомності. Моделі Accent, Azera, Elantra, Tiburon, Tucson мають прочерки в період з 2006 по 2008 рік. Це передбачає, що вантажопідйомність не є основною маркетинговою перевагою для цих компактних та середніх седанів. Santa Fe та Sonata також не містять конкретних цифр, що передбачає необхідність використання загальних оцінок вантажопідйомності, а не модельно-специфічних обмежень.
Прочерки також стоять у позашляховиків Entourage і Veracruz. Це незвичайно для великих автомобілів, які зазвичай мають більш високу вантажопідйомність. Інформація може бути неповною або значення цих моделей варіюються в залежності від варіанта двигуна. Седан 2009 року Genesis також не має числових даних.
У цей період Hyundai наголошувала на цінності та надійності, а не на перевезенні важких вантажів. Якщо вас цікавить вантажопідйомність автомобілів Hyundai цього періоду, ми рекомендуємо перевіряти розрахунки GVWR (загальна допустима маса транспортного засобу) та маси автомобіля, а не опубліковані цифри вантажопідйомності. Відсутність даних не означає, що ваш автомобіль не може витримувати вагу, але це означає, що вам доведеться робити розрахунки самостійно.
Вантажопідйомність INFINITI
Infiniti пропонує поєднання розкішних седанів та позашляховиків з різною вантажопідйомністю. FX35 і FX45 — дуже здібні позашляховики, але вони все ж таки несуть певне навантаження. FX35 зберігав вантажопідйомність 1183 фунти з 2006 по 2008 рік, збільшивши її до 1213 фунтів у 2009 році. FX45 залишався на рівні 1091 фунта до 2008 року, коли він став FX50 з показником 1185 фунтів. Це невелике оновлення, але вантажопідйомність залишається стабільною.
Седан G35 показував 886 фунтів у 2006 році, але ця цифра зникла у 2007 році. G37 повернувся у 2008 році з показником 1040 фунтів. Це значне збільшення, ймовірно, пов’язане із посиленням шасі чи змінами двигуна. Седани M35 та M45 показують дані за 2008 та 2009 роки: 996 фунтів та 1010 фунтів відповідно. Це розкішні автомобілі, але не важковози.
QX56 є явним лідером у лінійці Infiniti. У 2006 році він розпочинався з 1440 фунтів, що зросло до 1553 фунтів у 2008 році і залишалося на цьому рівні до 2009 року. Це позашляховик на рамній платформі, тому він збудований як пікап. Якщо вам потрібно перевозити пасажирів чи обладнання, QX56 – розумний вибір. Q45 2006 року мав вантажопідйомність 979 фунтів, але з того часу зник із документації.
Вантажопідйомність Isuzu
Isuzu відома своїми пікапами та позашляховиками, і цифри це відображають. Ascender був стабільним показником з 2006 по 2008 рік, маючи вантажопідйомність 1133 фунти. Це позашляховик середнього розміру, тому він не є великою вантажівкою, але дуже надійним.
Пікапи серії i пропонують ще більшу універсальність. i-280 (2006) та i-290 (2007–2008) пропонують вантажопідйомність 1532 та 1512 фунти відповідно. Це ідеально підходить для компактного пікапа. i-350 (2006) пропонує 1190 фунтів, тоді як i-370 (2007–2008) знижується до 1516 фунтів, а потім до 1260 фунтів. Ця варіативність показує, що конфігурація кабіни та довжина вантажного відсіку впливають на вантажопідйомність.
Дані Isuzu обмежені цими моделями. У цей час Ascender та серія i становили більшість продуктів компанії в США. При купівлі старого автомобіля перевіряйте комбінацію кабіни та вантажного відсіку, оскільки це визначає фактичну вантажопідйомність.
Вантажопідйомність Jaguar
Розкішні автомобілі Jaguar мають низьку вантажопідйомність. X-Type — єдина модель із послідовними даними, що має вантажопідйомність 1058 фунтів у період з 2006 по 2008 рік. Цей показник є логічним, оскільки це компактний представницький седан. S-Type, XJ8, XJR містять прочерки, що вказують на рейтинги, що змінюються, або пробіли в даних.
Купе XK та XKR показують дані за 2008 та 2009 роки. XK пропонує 815 фунтів для моделі 2008 року, а XKR пропонує 772 фунти для моделі 2008 року. Нижчий рейтинг XKR, ймовірно, пов’язаний з його спортивною підвіскою та важчими компонентами. XK Coupe 2009 року можна порівняти з XK 2008 року і становить 815 фунтів.
Дані за 2009 рік для XF відсутні. У цей період Jaguar більше фокусувався на дизайні та продуктивності, ніж на практичності. Якщо ви шукаєте вантажопідйомність для вашого Jaguar, X-Type – найкращий варіант. Спортивні автомобілі це весело, але вони не призначені для перевезення вантажів.
Вантажопідйомність Jeep
Jeep пропонує різну вантажність залежно від моделі. Commander починався з 1620 фунтів у 2006 році, впав до 1310 фунтів у 2007 році та залишався на рівні 1300 фунтів з 2008 по 2009 рік. Зниження у 2007 році може бути пов’язане з рестайлінгом чи додаванням стандартного обладнання.
Grand Cherokee є основним продуктом. Він пропонує
Вантажопідйомність є важливою. Це вага пасажирів, вантажу та технічних рідин, які автомобіль може перевозити без пошкодження елементів підвіски або перевищення граничних навантажень на осі. Наведені нижче дані стосуються максимальної вантажопідйомності в фунтах (lbs) за 2006–2009 роки. Якщо ви бачите прочерк, це означає, що дані були відсутні або модель не мала чіткої класифікації вантажопідйомності у вихідних матеріалах.
Вантажопідйомність Mazda
Асортименти Mazda значно змінився за цей період. Шасі вантажівок (серія B) залишалося стандартним обладнанням для комерційних автомобілів, в той час як легкові автомобілі, такі як серії 3 та 6, мали різні комплектації залежно від обладнання.
2006
– B2300: 1260 фунтів
– B3000: 1680 фунтів
– B4000: 1260 фунтів
– Mazda3: –
– Mazda5: 1239 фунтів
– Mazda6: 1319 фунтів
– MazdaSpeed6: 963 фунтів
– MPV: 1506 фунтів
– MX-5: 637 фунтів
– RX-8: 779 фунтів
– Tribute: 988 фунтів
2007
– B2300: 1260 фунтів
– B3000: 1680 фунтів
– B4000: 1260 фунтів
– CX-7: –
– CX-9: 1493 фунтів
– Mazda3: –
– Mazda5: 1239 фунтів
– Mazda6: 1080 фунтів
– MazdaSpeed3: –
– MazdaSpeed6: 963 фунтів
– MX-5: 637 фунтів
– RX-8: 765 фунтів
2008
– B2300: 1260 фунтів
– B4000: 1260 фунтів
– CX-7: –
– CX-9: –
– Mazda3: –
– Mazda5: 1191 фунтів
– Mazda6: 1087 фунтів
– MazdaSpeed3: –
– MX-5: 633 фунтів
– RX-8: 765 фунтів
– Tribute: 1057 фунтів
– Tribute Hybrid: 1083 lbs
2009
– B2300: 1200 фунтів
– B4000: 1260 фунтів
– CX-7: –
– CX-9: –
– Mazda3: –
– Mazda5: 1191 фунтів
– Mazda6: 1082 фунтів
– MazdaSpeed3: –
– RX-8: 754 фунтів
– Tribute: –
Інші характеристики Mazda:
– Повна дозволена маса (GVWR) Mazda
– Повна дозволена маса осі (GAWR) Mazda
– Повна дозволена вага автопоїзда (GCWR) Mazda
– Вантажопідйомність Mazda
– Споряджена маса Mazda
– Тягове зусилля Mazda
Вантажопідйомність Mercedes-Benz
Завдяки німецькій конструкції комфорт при водінні і керованість часто ставляться вище за чисту вантажопідйомність. Позашляховики, такі як M-клас та R-клас, пропонували найбільшу вигоду, тоді як седани та спортивні автомобілі мали меншу вантажопідйомність.
2006
– Клас C: –
– Клас CL: –
– Клас CLK: –
– Клас CLS: –
– Клас E: –
– ML350: 1616 фунтів
– ML500: 1496 фунтів
– R-клас: 2000 фунтів
– Клас S: –
– Клас SL: –
– Клас SLK: –
– SLR McLaren: –
2007
– Клас C: –
– Клас CL: –
– Клас CLK: –
– Клас CLS: –
– Клас E: 1157 фунтів
– G500: 1289 фунтів
– GL320: 1086 фунтів
– GL450: 1620 фунтів
– ML350: 1635 фунтів
– ML320: 1422 фунтів
– ML500: 1620 фунтів
– ML63 AMG: 1257 фунтів
– R-клас: 1635 фунтів
– Клас S: –
– Клас SL: –
– Клас SLK: –
– SLR McLaren: 626 фунтів
2008
– Клас C: –
– Клас CL: –
– Клас CLK: –
– Клас CLS: –
– Клас E: 1157 фунтів
– G500: 1764 фунтів
– G55: 1433 фунтів
– GL320: –
– GL450: 1620 фунтів
– GL550: 1620 фунтів
– ML320: 1422 фунтів
– ML350: 1635 фунтів
– ML550: 1620 фунтів
– ML63 AMG: –
– R-клас: –
– Клас S: –
– Клас SL: –
– Клас SLK: –
– SLR McLaren: 342 фунтів
2009
– Клас C: –
– Клас CL: –
– Клас CLK: –
– CLS 550: –
– Клас E: 1157 фунтів
– GL450: 1620 фунтів
– GL550: 1620 фунтів
– ML350: 1635 фунтів
– ML320: 1422 фунтів
– ML550: 1620 фунтів
– ML63 AMG: 1300 фунтів
– R-клас: 1365 фунтів
– Клас S: –
– Клас SL: –
– Клас SLK: –
Інші характеристики Mercedes-Benz:
– Повна дозволена маса (GVWR) Mercedes-Benz
– Повна дозволена маса осі (GAWR) Mercedes-Benz
– Повна дозволена вага автопоїзда (GCWR) Mercedes-Benz
– Вантажопідйомність Mercedes-Benz
– Споряджена маса Mercedes-Benz
– Тягове зусилля Mercedes-Benz
Вантажопідйомність Mercury
У роки Mercury займала середнє становище. Mountaineer був робочим конячком, в той час як Mariner пропонував гідне корисне навантаження, а гібридна версія трохи знижувала вантажопідйомність через вагу батарей.
2006
– Grand Marquis: –
– Mariner: 1075 фунтів
– Mariner Hybrid: 920 фунтів
– Milan: –
– Montego: –
– Monterey: 1320 фунтів
– Mountaineer: 1549 фунтів
2007
– Grand Marquis: –
– Mariner: 1075 фунтів
– Mariner Hybrid: 920 фунтів
– Milan: –
– Montego: –
– Monterey: 1320 фунтів
– Mountaineer: 1443 фунтів
2008
– Grand Marquis: –
– Mariner: 1059 фунтів
– Mariner Hybrid: 920 фунтів
– Milan: –
– Mountaineer: 1443 фунтів
– Sable: –
2009
– Grand Marquis: –
– Mariner: 1059 фунтів
– Mariner Hybrid: 920 фунтів
– Milan: –
– Mountaineer: 1443 фунтів
– Sable: –
Інші характеристики Mercury:
– Повна дозволена маса (GVWR) Mercury
– Повна дозволена маса осі (GAWR) Mercury
– Повна дозволена вага автопоїзда (GCWR) Mercury
– Вантажопідйомність Mercury
– Споряджена маса Mercury
– Тягове зусилля Mercury
Вантажопідйомність – це не просто цифра на етикетці. Це суворе обмеження того, що можна фактично завантажити в автомобіль, перш ніж це вплине на безпеку, керованість чи структурну цілісність. Якщо ви збираєте речі в поїздку, перевозите інструменти або запитуєте, чому економія палива знизилася після останньої поїздки в магазин, вам необхідно знати свої межі. У цьому огляді даних за 2006–2009 роки ми фокусуємось на максимальній вантажопідйомності основних брендів.
Вантажопідйомність Saturn
У бренду Saturn залишалося небагато часу до кінця його існування. Відбувалася інтеграція моделей, тому дані швидко ставали мізерними. Якщо будь-яку модель не вказано, це може означати, що дані недоступні або модель була знята з виробництва цього року.
Моделі Saturn 2006 року
Relay Вантажопідйомність збільшилася до 1350 фунтів. Кросовер VUE має вантажопідйомність 1331 фунт. Седан Aeon? Дані відсутні.
Моделі Saturn 2007 року
Седан Aura має вантажопідйомність 1009 фунтів. Великий кросовер Outlook є робочим конем з вантажопідйомністю 1678 фунтів. Модель Ion стабілізувалася на рівні 1354 фунтів. VUE Hybrid пропонує 1511 фунт, трохи перевершуючи свого негібридного побратима. Вантажопідйомність родстера Sky та Aura Hybrid не вказана.
Моделі Saturn 2008 року
Хетчбек Astra легкий, його максимальна вантажопідйомність складає 893 фунти. Astra досі 893 фунта. Outlook залишається потужним з показником 1678 фунтів. VUE знижується до 1000 фунтів, а VUE Hybrid – до 1111 фунта. Дані щодо Sky та Aura Hybrid більше не відображаються.
Моделі Saturn 2009 року
Astra зникла. Інформація про Aura та Aura Hybrid не відображається. Outlook досягає максимуму в 1709 фунтів. Ion більше не існує. VUE має вантажопідйомність 1000 фунтів, VUE Hybrid – 1111 фунт.
Примітка щодо специфікацій Saturn: Крім вантажопідйомності, автомобілі Saturn мають зазначені значення повної маси транспортного засобу (GVWR), повної маси осі (GAWR) та повної маси автопоїзда (GCWR). Ці числа визначають не тільки те, що знаходиться всередині автомобіля, а й те, яку вагу можуть витримати осі та агрегати, включаючи здатність буксирування.
Вантажопідйомність Scion
Ранній модельний ряд Scion був орієнтований на молодих покупців та ефективність «від і до». Дані особливо мізерні. Фактично протягом більшої частини цього періоду конкретні цифри вантажопідйомності для tC, xA, xB та xD не були явно зазначені у стандартних довідкових таблицях, що зазвичай пов’язано з тим, що вони не були ключовими специфікаціями для цих легких автомобілів для поїздок на роботу.
Моделі Scion 2006–2009 років
З 2006 по 2009 рік купе tC, хетчбек xA, квадратний хетчбек xB та седан xD усі були вказані як «-». Це передбачає, що дані вихідного матеріалу не стандартизовані, або що ці автомобілі настільки легкі, що вантажопідйомність навряд чи буде обмежуючим фактором для середнього споживача. tC завжди був у фокусі цього періоду.
Специфікації Scion: Як і у Saturn, у автомобілів Scion є специфічні значення GVWR, GAWR, GCWR та рейтингів ваги автомобіля. У цьому розділі зазвичай є мінімальна здатність до буксирування.
Вантажопідйомність Smart
smart fortwo – це міський мікроавтомобіль. Не призначений для перевезення вантажів.
Моделі smart 2008 року
Максимальна вантажопідйомність ForTwo складає всього 463 фунта. Цього недостатньо для двох дорослих та сумки з продуктами.
Примітка щодо специфікацій Smart: У автомобілів Smart є значення GVWR, GAWR, GCWR та рейтинги ваги автомобіля. У Fortwo практично відсутня здатність до буксирування.
Вантажопідйомність Subaru
Subaru відома повним приводом та надійною практичністю. Показники об’єму багажника відображають поєднання легкого седана та потужного позашляховика.
Моделі Subaru 2006 року
B9 Tribeca вміщує 1560 фунтів. Baja трохи легше – 1070 фунтів. Forester має вантажопідйомність 1060 фунтів. Комплектації Impreza варіюються від 794 фунтів (WRX STI) до 1132 фунтів (Outback Sport). Седан Legacy важить 1200 фунтів, а універсал – 1300 фунтів. Outback може перевозити до 1245 фунтів.
Моделі Subaru 2007 року
B9 Tribeca має вантажопідйомність 1560 фунтів. Forester знизився до 1010 фунтів. Седани та універсали Impreza становлять близько 955-995 фунтів. Legacy знижується до 1055 фунтів для седана та 1290 фунтів для універсала. Outback значно знижується до 995 фунтів.
Моделі Subaru 2008 року
Forester залишається на рівні 1010 фунтів. Impreza полегшала: 856 фунтів для седана і 976 фунтів для універсала. WRX STI покращилася до 1080 фунтів. Legacy досі становить 1055 фунтів. Outback трохи виріс до 1085 фунтів. Tribeca значно знизилася до 660 фунтів. Це, мабуть, пов’язано зі зміною модельного року чи збільшенням ваги нового покоління.
Моделі Subaru 2009 року
Forester збільшився до 1230 фунтів. Legacy досі становить 1055 фунтів. Outback – 1078 фунтів. Tribeca залишається на рівні 660 фунтів.
Специфікації Subaru: Вантажопідйомність Subaru тісно пов’язана з повною масою транспортного засобу (GVWR), повною масою осі (GAWR) та повною масою автопоїзда (GCWR). Важливо розуміти ці відмінності при буксируванні та перевезенні важких предметів.
Вантажопідйомність Suzuki
Вплив Suzuki слабшає, але такі моделі, як Grand Vitara та XL7, пропонують надійну практичність.
Моделі Suzuki 2006 року
Aerio вміщує 955 фунтів. Forenza має вантажопідйомність 981 фунт. Grand Vitara вміщує 1175 фунтів. Reno важить 941 фунт. XL7 важить 1168 фунтів. iQ? Нема інформації.
Моделі Suzuki 2007 року
Інформація недоступна для моделей Aerio, Forenza, Grand Vitara, Reno, SX4. XL7 збільшується до 1626 фунтів, що є значним збільшенням, яке може відображати зміни у комплектаціях та збиранні.
Моделі Suzuki 2008 року
Forenza має вантажопідйомність 926 фунтів. Grand Vitara важить 1178 фунтів. Reno важить 926 фунтів. SX4 – 893 фунта. XL7 важить 1626 фунтів.
Моделі Suzuki 2009 року
Інформація недоступна для моделей Equator та Grand Vitara. SX4 досі становить 893 фунти. Модель XL7 знята з виробництва, та інформація не відображається.
Специфікації Suzuki: Вантажопідйомність Suzuki пов’язана з GVWR, GAWR, GCWR, вагою автомобіля. Найменші автомобілі, як правило, мають меншу здатність до буксирування.
Вантажопідйомність Toyota
Лінійка продуктів Toyota варіюється від компактного Yaris до великого Tundra. Вантажопідйомність сильно відрізняється.
Моделі Toyota 2006 року
4Runner може витримати 1285 фунтів. Avalon – 1075 фунтів. Camry – 1059 фунтів. Corolla важить 1055 фунтів. Highlander – це звір вагою 1840 фунтів. Highlander Hybrid – 1605 фунтів. Land Cruiser – 1500 фунтів. Matrix – 1166 фунтів. Prius важить 1085 фунтів. RAV4 важить 1130 фунтів. Sequoia – 1510 фунтів. Sienna —



































