Хто такий Макс Поляков

10-3-2018

Максе Полякове из Noosphere кто єто?

У травні 2018 в рамках робочого візиту Гарант Конституції відвідав дослідний центр аерокосмічної компанії Firefly Макса Полякова, українця за походженням. Український дослідницький центр Firefly-перший і, поки єдиний, R & D центр компанії поза США. Сьогодні ми можемо говорити про співпрацю США в питаннях освоєння космосу з приватним капіталом. Влада США готова йти на такі кроки. Також хочемо вам порекомендувати https://inforesist.org/maks-polyakov-rasskazal-o-modeli-informatizatsii-ekonomiki-i-obshhestva/

У R & D центрі в місті Дніпро знаходиться найбільший 3D принтер у всій Україні. Цей повністю автоматизований принтер здатний створювати високоточні металеві вироби. Обладнання центру дозволяє проводити і тестувати системи наземного пускового комплексу, а також компоненти ракетної техніки.

Науково-дослідний центр вже допоміг Україні. Тут виготовили систему ArtOS. Це комплекс управління наведенням арт підрозділів, який зараз стоїть на озброєнні українських військових сил. Глава держави звернув увагу на експериментальне виробництво і використання інновацій центру Firefly в агропромисловому секторі, а також на серйозний технологічний рівень центру компанії Firefly Aerospace в цілому. Комерційна організація, яку створив Макс Поляков (Max Polyakov), підтримує ідею під назвою “Новий космос”. Її сенс в тому, щоб надати вільний доступ до космосу зацікавленим компаніям.

“Новий космос” передбачає зниження витрат на запуск космічних апаратів і зменшення адміністративної та логістичної залученості органів держуправління. Дві ракети були розроблені інженерами компанії Firefly — Alpha і Beta. Вони зможуть задовольнити більшу частину потреби ринку в малих супутниках. Ракетоносій Alpha зможе доставляти вантажі вагою понад 1000 кг на низьку орбіту Землі. І близько 600 кг— на сонячно-синхронну.

Двічі на місяць заплановано виробляти запуски ракет Alfa. Компанії, яким необхідно доставити вантаж на орбіту, зможуть викупити як весь транспортний відсік, так і його частину. Це дасть можливість знизити ціну доставки вантажу кінцевому споживачеві і дозволить демонополізувати ринок-вважає засновник Firefly Макс Поляков (Max Polyakov).

Більш вдосконаленим інженерним рішенням є другий ракетоносій Beta. Він може доставити на низьку орбіту Землі вагу в 4 рази більший, ніж його попередник. Максим Поляков, засновник Firefly, впевнений, що вартість доставки вантажів в космос буде найнижчою в цьому класі ракет.