Як доглядати за гальмами в автомобілі.

1-19-2018

Як доглядати за гальмами в автомобілі.
За прогнозами синоптиків, протягом усього наступного тижня вдень температура складе від 4 до 7 градусів нижче нуля, а вночі стовпчик термометра опуститься до 15-16 градусів морозу. “Сьогодні” вирішила нагадати про те, які слабкі місця проявляються у авто з настанням холодів, а також розповісти, як уникнути поломок. Важливо розуміти, що протектор зимової гуми набагато м’якше, ніж у літній. Тому балансування варто перевіряти частіше, наприклад, раз у місяць. Інакше це погано позначиться і на термін служби коліс (протектор зношуються нерівномірно), і на керованості автомобіля (на швидкості його буде вести в бік). Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ссылка на сайт.
Також є сенс збільшити тиск в колесах на 0,2—0,4 атмосфери — при зниженні температури воно буде падати не так сильно. Так як весь останній місяць погода була відносно теплою, багато водіїв економили і лілі в бачок омивача щедро розбавлений водою концентрат рідини-незамерзайки. В разі зниження температури до 15 градусів морозу цей розчин, швидше за все, замерзне і виведе з ладу систему очищення стекол. Взимку ця дрібниця цілком може призвести до ДТП. Тому радимо якомога швидше використати залишки, а замість розведеної рідини залити якісний концентрат, розрахований на те, щоб не замерзати при температурі до -40.
Якщо потепліє, то воду можна буде долити. Часта проблема ненових автомобілів — збій в роботі печі без видимих причин. Природно, при плюсовій температурі ця проблема непомітна, але як тільки стукнуть холоду, керувати машиною стає неможливо. Допомагає промивка радіатора засобом для очищення труб, яке потрібно залити в систему охолодження, потримати авто хвилин 10-15 на холостих обертах, а потім злити рідину разом зі старим антифризом (природно, потрібно відразу ж залити новий). Правда, якщо радіатор і термостат зовсім старі, врятує їх тільки заміна.