Пляшку томатного соку ford віком 83 роки пустять з молотка

77

До початку великої депресії у власності генрі форда були сотні гектарів земель на південному сході мічигану, засіяні соєю, морквою, помідорами та іншими культурами. Частину врожаю в складне для америки десятиліття промисловець передавав благодійним організаціям, причому робив це безкоштовно. У 1938 році в приміщенні старої школи в дірборні, де зараз знаходиться штаб-квартира концерну, форд відкрив невеликий консервний завод, який зайнявся випуском томатного соку.

Тридцять хлопчаків і п’ять дорослих чоловіків розливали сік всього три тижні. Від 52 505 пляшок, звичайно, мало що залишилося, але час від часу вони з’являються на аукціонах — зазвичай порожні. На sotheby’s ж буде виставлена повна, хоча знаходиться в ній рідина навряд чи ще можна вживати. Напис на етикетці свідчить, що сік ford motor company багатий вітамінами a, b і c; виготовлений з добірних помідорів, вирощених на фермі форда в дірборні; підходить для приготування коктейлів, супу, а також може використовуватися як соус для м’яса.

За одну з маловідомих частинок історії» блакитного овалу ” хочуть виручити 150-300 доларів, що відповідає 11 000-22 000 рублів. До слова, тоді, в 1938-му, історія з помідорами для компанії не закінчилася. Через 76 років ford об’єднався з фірмою h. J. Heinz company, і разом вони запустили дослідницький проект з розробки біокомпозиту, у складі якого були шкірка, стебла і насіння томатів.