Що треба враховувати при покупці відеореєстратора?

634

У статті розповімо: які параметри треба враховувати при покупці відеореєстратора для автомобіля. З яким дозволом брати реєстратор, і які карти пам’яті можна використовувати.

Вибір та порівняння цін на відеореєстратори

Останнім часом мало не кожен власник автомобіля дбати, щоб придбати і встановити відеореєстратор. Це не марна трата грошей, а необхідність, яка гарантує безпеку на дорозі та можливість виключити свою провину в разі ДТП. Адже офіційно запис з реєстратора може служити доказом вини або не винуватість у разі ДТП.

Вибір відеореєстратора може викликати складнощі у необізнаного покупця. Щоб полегшити і спростити цей процес, можна звернутися за допомогою до порталу порівняння цін Priceok.ru. Тут є великий перелік фільтрів для пошуку серед великого асортименту відеореєстраторів. Зайшовши в категорію видеорегитсраторов, http://spb.priceok.ru/videoregistratory/cid7569 можна ознайомитися з ціновою політикою пристрою. Тут зібрані пропозиції від різних інтернет-магазинів, які можна сортувати за ціною.

Для вдалого вибору потрібно врахувати тип пристрою, дозвіл, тип карти пам’яті, датчик, включення запису і багато іншого. Кожен з цих критеріїв вибору має значення. Розглянемо перелік фільтрів для вдалого пошуку.

Виробники

Величезний список компаній, що постачають відеореєстратори, відразу вводить в оману: DVR, Datakam, PRO, ParkCity, Neoline, Mio, Panasonic, Sony, Supra і це тільки десята частина доступних на ринку брендів.


Серед інших популярних виробників зазначимо наступних. CamSports, французька торговельна марка, яка спочатку займалася випуском екшн-камер, працює з 2006 року. DOD – тайваньський бренд, який діє з 1993 року і випускає якісний видеорегитсраторы з роздільною здатністю Full HD. RecordEYE – тайванський бренд з продукцією різної цінової категорії. Carpa – корейський бренд, який один із перших почав освоювати ринок. Globex – китайська компанія, що випускає економічні і зручні відеореєстратори низької цінової категорії.

Дозвіл

Від якості вирішення залежить картинка. З міркувань економії багато звертають увагу на моделі з мінімальним розширенням. Але, щоб переконатися в правильності вибору, рекомендуємо ознайомитися з особливостями основних типів дозволів відеореєстратора.

640×480 – найнижчий параметр, який зустрічається в сучасних моделях. Однак, з його допомогою неможливо нічого розглянути. Доступні тільки базові параметри. Ні про які деталі і виразності зображення мова не йде. Даний дозвіл характерно для дешевих моделей, купувати реєстратор з цим дозволом не рекомендую.

1280×720 – непоганий показник, який відповідає за високу якість картинки, що добре переглядаються рухомі предмети, високу передачу кольору. Пристрій записує відео у форматі HD. Але це далеко не останній фактор, що впливає на якість зображення. Наприклад, при низькій частоті оновлення кадрів, якість відео буде поганим.

1920×1080 – максимально чітке зображення, яке є на сьогоднішній день. Відеореєстратор з таким дозволом дозволяє записувати відео у форматі Full HD. Ці моделі відрізняються широким кутом огляду, відмінною передачею кольору, високою якістю картинки, на якій видно всі деталі.

Однак, висока роздільна здатність вимагає і певних умов експлуатації. Зокрема, багато місця для зберігання записаного відео. Обов’язковою умовою є придбання карти пам’яті, так як вбудованого простору недостатньо для запису відео високої якості.

Карта пам’яті

Принцип роботи відеореєстратора полягає в запису відео частинами. Кожна частина може тривати від 1 до 15 хвилин, в залежності від моделі. Коли пам’ять пристрою заповнюється на 100%, старі уривки відео стираються, на місце яких записується нові. На даний момент доступні наступні формати карт пам’яті: micro-SD і SD.

Обсяг карти пам’яті 8, 32, 64 Гб. Доцільно звертати увагу саме на ці три варіанти. Зустрічаються карти-пам’яті ємністю 16, 24 і 132 Гб. Не рекомендується купувати карту об’ємом більше 64 Гб, не переконавшись, що вона сумісна з пристроєм. Багато моделі підтримують можливість розширення пам’яті до 64 Гб.

Швидкість запису

Є кілька швидкостей запису, які відображаються у вигляді кількості кадрів в секунду. Стандартним показником вважається 25 к/с, що характерно для європейського стандарту. Крім нього, можна зустріти американський стандарт – 30 к/с.

Є і більш високі показники, наприклад, 50 або 100 к/с, що характерно для стандарту PAL, а також 60 або 120 к/с (стандарт NTSC). Така частота дуже корисна, так як під час різких рухів, які автомобіль здійснює під час ДТП, якість зображення при низькому показнику погіршується.

Крім основних параметрів при виборі відеореєстратора можна врахувати тип живлення, наявність вбудованого радар-детектора і інші. Але це індивідуальний вибір, який можна зробити за допомогою сайту. І пам’ятайте, що запис з реєстратора може служити доказом вашої невинності при виникненні аварії на дорозі.