Мінімийка-піногенератор «Мусон». Відгуки

643

Хто з автолюбителів не мріє про власну минимойке, коли можна помити машину в будь-який час і без витрат. На допомогу прийде мінімийка-піногенератор. Але наскільки вона хороша і чи варто її купувати розглянемо переваги і недоліки.

Основні особливості

Головна особливість мінімийки-піногенератора «Мусон» в тому, що для її використання не потрібно ні електрики, ні підведення води. Даний пристрій може працювати від будь-якого автомобільного компресора для шин. Значить можна використовувати в будь-якому місці, головне мати при собі воду.

Сам процес миття автомобіля за допомогою «Мусону» передбачає нанесення піни на машину, а також її подальша змивка під тиском до 4 атмосфер. Також виробник пропонує, що можна буде за допомогою даного пристрою покрити машину рідким воском (зі спеціальною насадкою).


Як видно з опису, на ділі все виходить красиво. Та й вартість даної мінімийки-піногенератора становить приблизно 2500 рублів , що цілком прийнятно. Але як йдуть справи насправді? Чи Все так добре?

Реальна експлуатація мінімийки-піногенератора

Насправді, для підключення мінімийки-піногенератора «Мусон» потрібен хороший автомобільний компресор для шин, інакше не можна буде накачати певний тиск для миття машини. Краще використовувати компресор з продуктивністю 50-55 л/хв.

З приводу нанесення піни на автомобіль – тут проблем немає. Цей пристрій справляється з цим завданням чудово. Якщо додати 200 мл активної піни на 4-5 літрів води, то піна виходить хороша – довго тримає добре піниться.

процесс нанесения пены на автомобиль при помощи минимойки

Якщо пристрій використовували як піноутворювачі, то спершу потрібно відмити бак від піни, а потім використовувати як мийку. Як варіант, можна використовувати п’ятилітрову каністру води, яку вставляємо в бак пристрою. Тоді проблема з наступною мийкою бака відпадає.

А ось зі змивом піни у даного пристрою є недоліки. Може не вистачати тиску при використанні компресора з малою продуктивністю. Наприклад, застарілий бруд змити з машини буде проблематично.

Та це не головне – основна проблема з витратою води. У цьому пристрої є бачок з водою на 13 літрів. При активній мийці його вистачає приблизно на 1,5 хвилини – цього вистачає приблизно, щоб змити піну з капота і лобового скла. А далі потрібно вимкнути компресор, скинути тиск, відкрутити ковпачок з ємності і залити воду заново і все збирати, накачувати.

Це незручно і займає багато часу. Для миття всього автомобіля йде приблизно 40-50 літрів води, а значить цю операцію доведеться повторювати кілька разів. Як вихід – поставити дрібний розпил, з ним витрата води буде набагато менше.

Як піноутворювачі, або засіб економно помити машину в поле на природі, цілком придатне. Дуже зручно мити підкапотний простір за рахунок невисокого тиску. Але це ж малий тиск не дозволяє нормально відмити машину навіть з хорошою хімією.

Переваги мінімийки-піногенератора

  • Можна використовувати в будь-якому місці, навіть там, де немає електрики.
  • Вартість невисока в порівнянні з аналогами.
  • Дуже добре працює в режимі генерації піни.
  • Проста і надійна конструкція.

Недоліки

  • Для роботи потрібен хороший автомобільний компресор.
  • Низький тиск в режимі миття автомобіля.
  • Велика витрата води.

Якщо є можливість, де помити автомобіль і там є електрика і вода, наприклад, на дачі або в гаражі, то краще брати звичайний «Керхер». А цей пристрій використовувати як піногенератор або у випадку, коли немає електрики.